Patiko? Pasidalinkite!

Iš kur ta mada, kai žmonijos juokintojai ir linksmintojai, paverčiami vos ne tautos didvyriais ir nusipelniusiais Lietuvai asmenimis. Pabandykime pažiūrėti į jo nuopelnus Lietuvai. Apart žmonių linksminimo ir juokinimo nei vieno nuopelno Lietuvai man nepavyko rasti.

1995 m. gavo koncerno „Volkswagen“ stipendiją tęsti ekonomikos mokslus Vokietijoje, tačiau pasirinko darbą televizijoje, ėmė vesti televizijos laidą „Dviračių žynios“.

2002 metais dalyvavo prezidento rinkimuose kaip nepriklausomas kandidatas, juose užėmė 4 vietą. Nuo 2003 m. veda „Dviračio šou“, yra sukūręs humoristinių personažų (žymiausias – „Bratkos: Ūsas ir Barzdonas“).

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Vytautas Šerėnas  arūnas valinskas“

Gal „Dviračio žynios” yra nuopelnas Lietuvai? Žmonės, tai tiesiog kvailinimo, linksminimo laida, kuri tikrai nei žinių, nei suvokimo, nei protelio nedadeda. Žinoma, kad pulsite mane visi smerkti, dėl to, kad apkalbu mirusį asmenį, bet ir vėl kažkokia klišė ir primestas fanatizmo šablonas, kad apie mirusį galima kalbėti, tik gerai. Pripažinkime, kad tai buvo vienos iš žmonijos kvailinimo ir linksminimo laidos vedėjas, kuris už pinigus linksmindavo ir taip, mano manymų ne protingiausius žmogelius.

Vytautas Šerėnas man, tik žmogus, kuris mirė 2019 m. gegužės 10 d. sustojus širdžiai.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!