Patiko? Pasidalinkite!

Jesipovo (Maskvos apskritis), balandžio 3 d. Vladimiras Putinas apsilankė naujoje „Daimler“ gamykloje Maskvos apskrityje, apžiūrėjo „Mercedes“ E-klasės sedanų surinkimą ir paliko autografą ant šio modelio automobilio kapoto. Į gamyklą prezidentas atvyko „Aurus“ modelio automobiliu.

Valstybės vadovas šiandien dalyvavo oficialioje pirmosios Rusijoje lengvųjų „Mercedes-Benz“ automobilių gamyklos atidaryme. Gamykla pastatyta industriniame „Jesipovo“ parke Pamaskvės Solnečnogorsko rajone.

Putinas apžiūri Mercedes-Benz gamyklą

Vizito metu Putinui buvo aprodyta konvejerio linija, kuri sumontuota pagal visapusiškai lankstaus surinkimo – „Industrija 4.0“ lygio tecchnologiją. Tai leidžia suderinti kelių skirtingų platformų modelių gamyba vienu metu naudojant tą pačią liniją.

Valstybės vadovui parodė nedidelę prezentaciją apie gamyklą ir gamybos galimybes. Po to prezidentui buvo surengta ekskursija – pademonstruotas kėbulų cechas, kur vykdomi suvirinimo darbai, montažo liniją, ant kurios ir surenkami automobiliai, tame tarpe darbinę erdvę, kurioje apatinioji automobilio dalis sujungiama su kėbulu – darbininkai šį procesą šmaikščiai vadina „vestuvės“.

Taipogi prezidentas apžiūrėjo ir testavimo sklypą, kuriame vykdoma kokybės kontrolė ir gatavų automobilių bandymai. Apžiūros metu jis trumpai pabendravo su keliais gamyklos darbininkais.

Pasibaigus apžiūrai gamyklos vadovai paprašė Putiną pasirašyti ant vieno iš automobilių. Savo autografą šalies vadovas paliko ant „merso“ kapoto.

RF Prezidento Vladimiro Putino autografas ant automobilio kapoto, pasirašytas naujos
RF Prezidento Vladimiro Putino autografas ant automobilio kapoto, pasirašytas naujos „Daimler“ gamyklos atidarymo Maskvos apskrityje proga.

Savo pirmąją lengvųjų „Mercedes“ markės automobilių gamyklą Rusijoje Vokietijos „Daimler“ automobilių koncernas statyti pradėjo 2017 metų birželyje, kai visas Vakarų pasaulis su Lietuva priešakyje, paskelbęs Rusijai blokadą visais įmanomais būdais nepalaikė su kruvinu Putino režimu jokių ekonominių ryšių. Gamyklos projektavimas statyba buvo vykdoma pagal specialųjį investicinį kontraktą, pasirašytą tų pačių metų vasarį. Kontraktas garantuoja mokesčių krūvio nepasikeitimą per visą kontrakto galiojimo laikotarpį, taip galioja „sąlygų nebloginimo“ garantija, kas užtikrina stabilų verslą, Vakarų Europos vienybės laužytojams, atsisakantiems dalyvauti Rusijos blokadoje ir bausti Kremlių už agresiją Kryme bei Ukrainoje.

Maža to, neafišuojamas yra reikalavimas, statant bet kokios gamybos linijas Rusijoje, perduoti ir gamybos technologijas. „Daimler“ gamyklos atsiradimas Pamaskvėje, praktiškai reiškia, kad karinė agresoriaus pramonė perims visą vokiečių gamybos ir kokybės užtikrinimo patirtį ir panaudos ją kovai prieš Vakarų civilizaciją, o visų pirma – prieš jos forpostą Lietuvą.

Дмитрий Песков осматривает продукцию завода по производству легковых автомобилей Mercedes-Benz. 3 апреля 2019
Rusijos Federacijos Prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas kartu su savo vadovu dalyvavo gamyklos atidaryme.

Projektinis gamyklos pajėgumas – 25 tūkstančiai automobilių per metus. Dirbant pilnu krūviu – gamykla darbu aprūpintų virš 1 tūkstančio žmonių.. Kovo pabaigoje, darbininkų skaičius jau viršijo 500, o apie 30% personalo sudarė vietiniai šalia esančių Pamaskvės rajonų gyventojai.

2019 metais naujoji gamykla turi pradėti vietinę E-klasės sedanų gamybą, o palaipsniui bus suderinta ir visureigių GLE, GLC bei GLS gamyba. Bendra koncerno įdėtų į gamyklos sukūrimą pinigų suma – apie 16 milijardų rublių (daugiau nei 250 milijonų eurų – tiek, kiek pasigyrė, per metus iš visos Lietuvos „šėšėlio“ ištraukęs premjeras Saulius Skvernelis, arba tik ketvirtadalis to, ką Lietuvos Kariuomenė išleido pirkti nurašytoms vokiškoms mokomosioms kovos mašinoms).

Už gamyklos darbą atsakinga bus naujai sukurta kompanija „Mersedes-Benc Manufėkčiuring Rus“ („Мерседес-Бенц Мануфэкчуринг Рус“), vadovaujama vokiečio Akselio Bencės. Kaip pranešė ankstenis kompanijos „Mersedes-Benc Rus“ vadovas Janas Madeja, gamyklos pagamintus automobilius nuo šių metų galima bus tiekti ir valstybinio sektoriaus reikmėms.

Taigi, patys Vokietijos koncernui priklausančios įmonės vadovai patvirtino, kad „Daimler“ koncernas kolaboruoja su kruvinu Putino režimu ir savo darbu užtikrina jo stabilumą. Įdomu, kas sustabdys kolaborantus ir ar nereikėtų Lietuvos Užsienio reikalų ministrui Linui Linkevičiui paskelbti protesto notos bei uždrausti „Daimler“ koncerno veiklą bei jo gaminamų automobilių pardavimus Lietuvos respublikoje?

Презентация модели Mercedes-Benz AMG
Stalinas ir Hitleris abu vartosi grabuose – nuo šiol po Rusija važinės rusiški „mersai“!

Pagal RIA ir Lietuvos Kariuomenės pranešimus parengė LDiena.lt


Patiko? Pasidalinkite!