Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje atsirado naujas razbaininkas, panašus į svieto lygintoją Tadą Blindą, kurio bijo visas Lietuvos elitas. Tai Stanislovas Tomas, kuris yra profesorius, daktaras ir advokatas. Jis veikia ne vienas, jis aktyviai renka šaiką, kuriai net pavadinimą sugalvojo „Lietuvos konservatoriai“.

Stanislovo šaika gina, net, tik paprastus pensininkus, bet ir kitus nuo teisėsauginės mafijos nukentėjusius asmenis. Aktyviai paskutiniu metu pasireiškė Lietuvoje labai nemėgstamoje pedofilijos byloje, atkapstė ir apskundė į JT dėl Lietuvoje veikiančio slapto JAV – CŽV kalėjimo, apie kurį nieko nežinojo Lietuvos VSD.

Jis stojo ginti ir Žemaičius, kuriems tie patys broliai Lietuviai draudžia vadintis tūkstančius metų esantiems žemaičiams, žemaičiais.

Vienu žodžiu, Tomas tikrų tikriausias razbaininkas. Jo veikla labiausiai nepatenkinti valstybiniai banditai ir pedofilai, bet va, jo galimai pradėjo bijoti ir kai kurie buvę bendražygiai, bei draugai, tokie, kaip Aurimas Drižius ir Rolando Pakso padėjėjas Juozas Ivanauskas.

Aurimas Drižius žinomas, kaip „Laisvo laikraščio“ redaktorius ir kovotojas prieš Lietuvos teisėsaugą, taip žinomas kaip vienas iš tiesos ieškotojų, bet…

Šį kartą Aurimas su Juozuku preišaky, susimovė…

Dingo visa drąsa, atvirai ir sąžiningai kovoti prieš blogį. Pradėjo Aurimas veikti prieš Tomą, gal iš konkurencijos sumetimų, o gal iš pavydo, arba tiesiog kaltas atšilęs oras.

Pradėjo rašyti skundus į policiją, o gautus atsakymus bando užbraukyti, kad nesimatytų jo el. pašto adreso, kad skaitytojai nesužinotų, kas yra skundikas ir gavėjas.

Policijos pareigūnai su malonumu, pradėjo ikiteisminį tyrimą, nes jiems vienas malonumas supjudyti dvi prieš pedofiliją kovojančias „šaikas“.

Čia kaip iš kokio filmo, kai pedofilams nubėga ir pasiskundžia vienas iš tų kuris prieš juos ilgą laiką kovojo. Po to rodo lapuką ir šaukią, va žiūrėkite, tas, mano kolega yra blogas, o aš geresnis, Jūs jo nemėkite ir mylėkite mane.

Šį kartą policija akimirksniu atsiuntė Aurimui Drižiui (blogai užsimaskuoti mokančiam nuskriaustajam) apgailestavimą, kad nukentėjo nuo nusikalstamos veiklos. O jūs, tik pagalvokite, kaip greitai suveikė policija ir prokuratūrą, kurios tarpusavyje žaibiškai nustatė , kad Aurimas Drižius nukentėjo nuo nusikalstamos veiklos. Nereikia apsiklausti nei kaltininkų, nei liudytojų. Tiesiog, iškart atsiunčia „užuojautą“, kurią galima traktuoti, kaip padėką, kad šie stojo į galimai pedofilus dangstančiųjų pusę.

Kas tie nukentėję ir kuo dėtas Aurimas Drižius?

Keli piliečiai, kurie kreipėsi dėl įtariamų kandidato į Europos parlamentą Stanislovo Tomo sukčiavimo epizodų, gavo pranešimą, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimai padaryto nusikaltimo pagal BK 182 str. “ tas, kas apgaule įgijo svetimą turtą, baudžiamas…“

Matome blogai užtušuotą el. pašto adresą į kurį buvo atsiųstas šis policijos pranešimas. Nesunkiai galima išskaityti, kad tai yra „aurimas.drizius@gmail.com“. Įdomu, ar Aurimas Drižius yra pensininkas ir kaip jis nukentėjo nuo Stanislovo Tomo ir jo suburtos gaujos?

Nes Juozas Ivanauskas viešai sako, kad byla pradėta, dėl to, kad Stanislovas Tomas buvo viešai paskelbęs, kad renka iš pensininkų po 50 eurų neva kolektyviniam ieškiniui prieš Lietuvos Respubliką, o šis neva tuos pinigus „ištratino“ savo reikmėms.

„Būkime vieningi“ komentaras:

„Vaikai, gyvenkime draugiškai“, priešas iš Jūsų pasijuoks ir Jumis pasinaudos, o Jūs liksite prie suskilusios geldos, nes lovys skirtas, tik išrinktiesiems.

Linas Naujelis

 

 


Patiko? Pasidalinkite!