Patiko? Pasidalinkite!

Komikas Olegas Šurajevas tiesiog gavo į galvą. Kaip pats teigė, ant Rusiją palaikančio asmens automobilio jis klijavo Ukrainos lipdukus, o vėliau automobilio savininkas atėjo pas Šurajevą į namus ir sudaužė jam galvą. Olegas Šurajevas žinomas kaip trolintojas ir provokatorius, kuris jau ne pirmą kartą įsivelia į panašias situacijas.

“Situacija paprasta: žmogus kieme ant mašinos turi teroristinės valstybės rusijos vėliavą, aš jam sistemiškai klijuoju Ukrainos lipdukus, atėjo vatnikas dima pas mus namo ir sutrenkė man 3/4 kartus stipriai (nors esu gavęs stipriau gyvenime, tai muštis slabakas nemoka). Policija atvažiavo ir dabar aiškinasi, policija, kaip visada “nepaiko nei vienos pusės”. Bandė dimačka pabėgti, policija laiko jį, tikiuos bus baudžiakas ir jį dar patrauks už teroristų palaikymą. P.s. advokatai – padėkit, nes policija nelabai nori aiškintis pagal moralę, aiškina apie “negalima klijot lipduku”. Wtf.”,- rašo socialiniame tinkle Šurajevas.

Olegas Šurajevas papildė 2022.03.22

“Paskutinis: žmonės kurie susirūpino lipdukų klijavimu ant mašinos labiau nei žmogaus sumušimu, yra tie patys žmonės kuriem labiau rūpi jų jobani šaranai, nei karas Ukrainoje, lygiai tokie pat vatnikai pridurkai.
P.S. Prieš čiuvaką, kuris mane daužė, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiaką, normaliai dirba policija, nesiparinam.”

“BV” komandos komentaras ir palinkėjimas:

Linkime Olegui kuo greičiau pasveikti ir tikimės, kad jo patirtos galvos traumos neturės įtakos tolimesnei jo veiklai. Laikykis, Olegai!

BV inf.

Patiko? Pasidalinkite!