Patiko? Pasidalinkite!

Gal yra tokių kurie nepastebi, kad nuo 1988m. Lietuva valdo Konservatoriai, o ne kažkokios tai koalicijas sudariusios partijos, blokai ar šiaip vagių gaujelės.
Iš šono atrodo, kad Konservatoriai siekia turėti daugumą Seime ir užimti aukštas pareigas, bet realiai jiems to nereikia ir paaiškinsiu kodėl:

Geopolitika realiai diktuoja Konservatoriai, o visi kiti pagal juos “šoka”. Tai kaip čia gaunasi, valdžioje vieni, o geopolitiką diktuoja opozicija? Viskas labai paprasta, Konservatoriai turi gerą “stogą” kurio visi bijo (kalba eina apie “baltąjį namelį”).

Atkreipkite dėmesį, kad Seime beveik kas dieną Konservatoriai kažką apskundžia ir apie tai praneša per “savo” informacine priemones, tokias kaip “Delfi”, “15min” ar dar kokias kitas JAV priklausančias informavimo priemones. Jų valdymo metodika yra labai paprasta, jie žino kaip paveikti visuomenę ir, kad kaltas yra tas kuris kažką stengiasi daryti, o gerieji tie, kurie darančius kritikuoja.

Taip pat elgiasi ir žurnalistai, bei kitos “lietuviškos” informavimo priemonės. Galima sakyti Konservatoriai diktuoja geopolitines madas Lietuvoje, o visi kiti, pagal juos “šoka”, “šoka” taip kaip moka. Svarbu nenukrypti nuo mados, nes kitu atveju su juo, ar jais greitai bus “susitvarkyta”.

Konservatoriai elgiasi gudriai, jie leidžia išrinktiems į valdžią prisivogti, “prisidirbti”, o paskui kuo puikiausiai juos valdo. Konservatoriams vietiniai loviai nėra labai įdomūs,nes galimai jų finansavimas yra kur kas “riebesnis” ir solidesnis iš “balto namelio”. Konservatoriai galimai su “balto namelio” pagalba, kuo puikiausiai valdo visą slaptų tarnybų informaciją ir apie visus žino viską, todėl jie yra nebaudžiami ir visagaliai.

“Šokdina” jie visus gražiai, “šoka” net ir D.Grybauskaitė.

Man įdomus, kiek šitie šokiai dar ilgai tęsis? Kai numirs pagrindinis “šokių vadovas”, kas perims jo sugebėjimus, ar atsiras kas jį pakeis? Vaikaitis “šoka” labai silpnai ir vargu ar išmoks taip šokti kaip senelis.
Laikas viską parodys, pagal viską laukti liko neilgai.

Vaidas Lekstutis Žemaitis


Patiko? Pasidalinkite!