Patiko? Pasidalinkite!

„Pfizer“ generalinis direktorius Albertas Burla pardavė Amerikos farmacijos kompanijos akcijas už maždaug 5,6 mln. JAV dolerių, pasinaudodamas kainų padidėjimu dėl sėkmingos vakcinos nuo naujojo koronaviruso sukūrimo. „Pfizer” vakcinos bandymus, atliko kartu su Vokietijos „BioNTech“. Tai trečiadienį paskelbė,- „Fox News“ .

Pasak jo, „Pfizer“ vadovas praėjusį pirmadienį pardavė daugiau nei 132,5 tūkst. bendrovės akcijų. Farmacijos milžinės akcijos tą dieną šoktelėjo 15% iki 41,94 USD. Šiuo metu „Pfizer“ vienos akcijos rinkos vertė yra 38,83 USD, kuri padidėjo 0,15 USD (0,41%) per antradienio prekybos sesiją.

Pirmadienį buvo paskelbta, kad Europos Komisija pasirašys susitarimą su „BioNTech“ ir jo partneriu „Pfizer“ dėl 300 milijonų koronaviruso vakcinos dozių pirkimo. „BioNTech“ paskelbė tarpinius naujojo vaisto bandymų trečiojo etapo rezultatus. Anot jos, vartojant vakciną rizika užsikrėsti koronavirusu yra daugiau nei 90% mažesnė nei nesiskiepijant. Abi įmonės planuoja kitą savaitę pateikti prašymą JAV maisto ir vaistų administracijai.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, dabar pasaulyje yra apie 170 projektų, kuriais siekiama sukurti vakciną nuo koronaviruso. Rugpjūčio 11 d. Rusija pirmoji pasaulyje užregistravo vakciną, pavadinimu „Sputnik V“.

Fox News inf.


Patiko? Pasidalinkite!