Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje sekmadienį paskelbti trys nauji koronaviruso atvejai. Visi trys asmenys – neseniai grįžę iš užsienio

Vienas žmogus izoliuotas ir gydomas Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, du – Vilniuje.

Pranešama, kad Klaipėdos ligoninėje antras infekuotas asmuo yra lankęsis Danijoje. 25 metų vyras atvežtas į ligoninę šeštadienį iš Rietavo savivaldybės. Medikai ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai aiškinasi, ar jaunas vyras laikėsi nurodymų grįžus saugiai karantinuotis ir kaip grįžo į namus.

Papildyta 15:58

„Būklė yra vidutinio sunkumo, tai yra patenkinama būklė“, – jaunuolio būklę apibrėžė medikas. Dėl šių naujų atvejų pradėti epidemiologiniai tyrimai. Taigi šiuo metu Lietuvoje patvirtinta iš viso 12 atvejų.

Papildyta 16:11

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje gydomas 25-erių vyras, atvežtas iš Rietavo. Vyriškis neseniai grįžo iš Danijos. Ligoninės vadovas Vinsas Janušonis LRT televizijai sakė, kad šis vyras Danijoje dirbo kartu su kretingiškiu, kuriam koronavirusas nustatytas anksčiau.

Papildyta 16:24

Iš Rietavo savivaldybės į ligoninę atvežtas jaunuolis, kuriam patvirtintas koronovirusas, mero Antano Černeckio žiniomis, dirbo kartu su jau anksčiau Klaipėdos universitetinėje ligoninėje atsidūrusiu kretingiškiu. Paaiškėjo, kas kovo 10 dieną į Kauną parskridusi vaikiną pasitiko artimas žmogus, tačiau iškart karantinuotis vaikinas neskubėjo – dar papramogavo „Atostogų parke“ atviruose baseinuose, – pranešė Delfi.lt

Papildyta 16:30

Sveikatos apsaugos ministro atstovė spaudai Lina Bušinskaitė pranešė, kad nauji 2 užsikrėtusieji Vilniuje grįžo iš Norvegijos ir Austrijos.

Papildyta 16:36

„Kretingiškis ir šis jaunuolis kartu dirbo vienoje darbovietėje. Grįžo į namus jie ne kartu. Kas yra blogiausia, kad kitą dieną jis važiavo į Palangą, į „Atostogų parką“, kur maudėsi atviruose baseinuose. Dar kitą dieną jis kreipėsi į šeimos daktarą, lankėsi poliklinikoje, kur jam paėmė kraują, aišku, kontaktai su žmonėmis ten buvo. Taip spėjo, kad blogiau pasijuto nuo peršalimo. Kai skambino į 112 papasakojo simptomus, jam pasakė, kad simptomai neatitinka, nėra tokie ryškūs. O penktadienį prieš pietus jis susiskambino su draugu, kuris jau guli ligoninėje ir tas pasakė, kad jam jau nustatytas susirgimas. Tada vaikinas dar kartą paskambino 112 iš jį jau išsivežė iš kaimo, o šiandien jau patvirtinta“, – sako Rietavo savivaldybės meras.

Paildyta 16:40

Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko pastabos ir rekomendacijos:

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!