Patiko? Pasidalinkite!

Didis “kovotojas” prieš tautos debilizaciją, akušeris – ginekologas Vytautas Abraitis paskutiniuoju metu pradėjo aktyviai reikštis socialiniuose tinkluose. Įdomu yra tai, kad šis, save kovotoju prisistatantis, dar neseniai klykavęs “Slava Ukraini” daktarėlis, tėra dar vienas “vėgėlinių” gaujelės atstovas, bandantis suvaidinti nesisteminį. Vytautui sekasi nekaip – savo vaizdo įrašuose ragindamas “pakilti nuo sofų” ir kovoti ne tik socialiniuose tinkluose, jis realiai nieko daugiau nedaro, apart “kovojimo” feisbuke ir youtubėje. Vytauto kovos yra gan keistos – kritikuodamas valdžios atstovus, kurie, anot jo, debilizuoja žmones, norėdami įvesti narkotikų dekriminalizavimą, jis pats kviečia žmones “pakilti nuo sofų” ir gerti alų. Ir tai kliedi daktaras, kuris save bukuomenei bando įpiršti kaip kovotoją prieš sistemą.

Vytautas teigia, kad žmogus yra labai lengvai valdomas, jis skatina žmones saugoti savo protą, kviesdamas juos išgerti alaus, ir ne bet kur, o pirtyje – nuo seno lietuvių labai gerbiamoje, sakralioje, net šventoje vietoje… Ar verta gydytojui rašyti apie alkoholio žalą, apie kurią sąmoningi žmonės žino – juk būtent alkoholis yra pagrindinis ginklas, skirtas nudebilinti visuomenei. Vytautui ir visiems skaitytojams rekomenduoju perskaityti šį straipsnį apie alaus daromą žalą organizmui (Karti tiesa apie alų).

Kažin, ar šiam “nesisteminiam”, “prieš sistemą kovojančiam” gydytojui jau atimta gydytojo licenzija? Ar jam iškeltos baudžiamosios bylos už politikų kritikavimą? Ar jam jau uždarytos banko sąskaitos? Jei ne, užsiduokime sau klausimą – kodėl?..

Vaidas Žemaitis Lekstutis

 


Patiko? Pasidalinkite!