Patiko? Pasidalinkite!

Krymo gyventojai, kurie laukia teisėtos vyriausybės sugrįžimo, džiaugiasi sprogimų garsais, nes tai yra okupacijos nutraukimo signalas. Tai pareiškė Ukrainos gynybos ministerijos Pagrindinio žvalgybos direktorato atstovas Andrijus Jusovas.

„Jei kalbame apie sprogimus Sevastopolyje, kodėl jie skundžiasi? Ukrainos piliečiai, laukiantys teisėtos vyriausybės sugrįžimo, priešingai, džiaugiasi šiais garsais. Tai reiškia, kad artėja Krymo išlaisvinimas. Vėlgi, daugiau nekomentuosiu“, – sakė Jusovas.

Jusovas pabrėžė, kad ramybė ir sprogimų nebuvimas laikinai okupuotose Ukrainos teritorijose, įskaitant Krymą, ateis, kai rusai iš ten išeis: „Iki to laiko okupacinė administracija yra atsakinga už viską, kas vyksta okupuotose teritorijose“, – pabrėžė A. Jusovas.

UNIAN pranešė, kad Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė, kad kol laikinai okupuotas Krymas nesugrįš į Ukrainos kontrolę, karas nesibaigs. Interviu JAV televizijos kanalui CNN Zelenskis pažymėjo, kad jo galutinis tikslas yra Krymo išlaisvinimas. Paklaustas, ar yra koks nors scenarijus, pagal kurį būtų galima sukurti taiką negrąžinus Krymo, Zelenskis atsakė, kad tada tai nebūtų pergalė.

UNIAN inf.


Patiko? Pasidalinkite!