Patiko? Pasidalinkite!

Sveiki (tikiuosi ir linkiu), mus spaudžia į kampą, šiandien negalės išvykti iš savivaldybių o kas toliau? Iš savo miestų, vėliau iš namų negalės nosies iškišti?

Paprastas bet kokio žvėries principas – užspaustas į kampą žvėris ims pulti, nes jam nebėra kur trauktis. Pasiūlymai:

  1. Labai tikiuosi jus, ypač tuos, kurie gyvenate savivaldybių ribose, ir jums toks suvaržymas trukdys perduoti kaimyniniuose kaimuose gyvenantiems giminaičiams perduoti užaugintą maistą ir kitus būtinus daiktus, kuriais įprastai mainėtės, paprašyti kad perduotų tarpininkai, kurie ir nepraleis jūsų per savivaldybės ribas – policininkų ir kariškių. Sakys jie kad jie ne paštininkai. Bet mes patys anksčiau vienas kitam viską veždavom, o paštininkus įtraukti į papildomas siuntas tai dar didesnis pavojus užkrėsti paštininkus arba mums užsikrėsti nuo jų.

  2. Tad nuo trečiadienio renkamės prie savivaldybių ribų kur stovės užkardos, ir iš abiejų pusių apsupkime tuos kontrolės postus, nepamirkite laikytis atstumų, kaukių, riboti savo buvimo laiką ir t.t.

  3. Padidinkime poreikį judėjimui, laisvas judėjimas visada būdavo įstatymiškai leidžiamas, dabar jie tai bando paversti nuodėme. Kuo labiau neprieštarausit, tuo į mažesnius narvelius jus sukiš. 4. Uždominuokime mitingų grandinę internetinėje erdvėje. Paimkime į savo rankas kontrolę, kuri ir taip jiems slysta iš rankų, jie nespės sekti visų žmonių pasisakymų ir pasiūlymų per visas platformas – ZOOM; MEET.JITSI; SKYPE; WHATSAPP; VIBER; TELEGRAM; SIGNAL; DISCORD; ir t.t.

  4. Išplatinkite lapelius skelbimo lentose, žinutes socialiniuose tinkluose su šiais faktais paremtu tekstu:

KAM NAUDINGA PASKELBTI KARANTINAI IR PANDEMIJOS?

•PER PIRMUS ŠIŲ METŲ MĖNESIUS MEDICINA IR FARMACIJA UŽDIRBO KELIS KARTUS DAUGIAU, NEGU PER PILNUS 2019 METUS.

•INTERNETINIS NAUJIENŲ PORTALAS 15min.lt VIENAS STAMBIAUSIŲ (SAVININKŲ) – ESTIJOS FARMACIJOS LOBISTAS MARGUS LINNAMAE, O KĄ GALI REIKŠTI, KAI FARMACIJA GAUNA ETERIO ŽINIASKLAIDOJE, PATYS SUPRANTATE.

•LIGONINĖMS TURINČIOMS DAUGIAU PACIENTŲ NUO TO BRUDO, IŠMOKAMAS DIDESNIS FINANSAVIMAS IS VALSTYBĖS BIUDŽETO IR EUROPOS.

•KIEKVIENĄ DIENĄ NUSTATOMI TŪKSTANCIAI ATVEJŲ. NUO PAT PRADŽIŲ PER DIENĄ BUVO PATIKRINAMA PO KELIS TŪKSTANČIUS PILIEČIŲ. IŠ KUR TOKIE SKAIČIAI ŠIOJE IŠSIVAZINĖJUSIOJE LIETUVOJE? TIE PATYS PILIEČIAI TIKRINASI PO KELIS KARTUS PER DIENĄ AR METUS?

• VIENKARTINIŲ TESTŲ PATIKIMUMU ABEJOJA VISAS PASAULIS, TIK MŪSŲ PAGRINDINĖ ŽINIASKLAIDA APIE TAI KALBETI NENORI. SPĖKITE KODEL?


Patiko? Pasidalinkite!