Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 10 dieną, nepraleiskite progos – viskas jūsų rankose! Žvaigždės bus linkusios į aiškumą ir ryžtingus veiksmus – parodę šias savybes pasieksite visko, ko tikitės. Štai kodėl šiandien geriausia planuoti atsakingus reikalus ir derybas ne tik darbo, bet ir asmeninėje bei finansinėje srityse.

Atminkite, kad šią dieną apginti savo poziciją, taip pat priimti svarbų sprendimą bus lengviau nei įprasta. Ir svarbiausia: visi šiandien priimti sprendimai bus konkretūs, praktiški ir daug žadantys.

Avinas (03 21–04 20). Stenkitės susitelkti tik į širdžiai malonius, džiugius dalykus. Padėkite artimiesiems nusiraminti, atgauti gerą nuotaiką. Šią dieną verta būti atsargiems bei taktiškiems, ypač jei sugalvosite kam nors duoti patarimų.

Jautis (04 21–05 20). Šiandien didesnė traumų, autoavarijų tikimybė. Pasirūpinkite sveikata, naudingas bus masažas ar vandens procedūros.

Dvyniai (05 21–06 21). Nepasiduokite aplinkinių nepasitenkinimui, provokacijoms. Jei jausite, kad esate neteisūs partnerio atžvilgiu – pasistenkite nusileisti pirmi.

Vėžys (06 22–07 22). Šiandien daugiau dėmesio skirkite sau, savo sveikatai ir mažiau kreipkite dėmesio į kitų trūkumus ir nusižengimus. Didesnė avarijų tikimybė, todėl būkite ypatingai atsargūs kelyje.

Liūtas (07 23–08 22). Šiandien jums šypsosis fortūna, kad ir ko imsitės, viskas pavyks. Daugiau dėmesio skirkite partneriui, būkite atidesni vaikams. Gera diena romantikai.

Mergelė (08 23–09 22). Sekmadienis žada būti ramus ir taikus.

Svarstyklės (09 23–10 23). Atkreipkite dėmesį į savo finansus, kadangi kils nenumaldomas noras išlaidauti. Čia derėtų laikytis disciplinos, kad vėliau netektų gailėtis. Niekur neskubėkite, ypač vairuodami automobilį ar skolindami pinigus, mažiau pasikliaukite kitų pažadais.

Skorpionas (10 24–11 22). Stenkitės pagerinti santykius su mylimu žmogumi, ir diena tikrai praeis šauniai. Būkite atidesni bendraudami su artimaisiais. Pasilepinkite vandens procedūromis dieną vainikuodami arbatos ceremonija prie jaukaus židinio.

Šaulys (11 23–12 21). Šiandien nesivadovaukite emocijomis, nors susitvardyti nebus paprasta. Bus didesnė konfliktų, traumų tikimybė – būkite atsargesni su aštriais daiktais, instrumentais.

Ožiaragis (12 22–01 19). Vertėtų atsisakyti kelionių ir neprivalomo bendravimo. Labiau pasaugokite savo pinigus ir turtą.

Vandenis (01 20–02 18). Bus svarbu mokėti greitai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes. Mažiau paisykite, ką kiti kalba apie jus, galimai sulauksite pavydo ir apkalbų iš ten, kur mažiausiai tikitės. Stiprinkite sveikatą.

Žuvys (02 19–03 20). Darykite tik tai, ko iš jūsų pareikalaus aplinkybės. Nebūkite itin griežti ir reiklūs, taip jūs sugebėsite išlaikyti gerus santykius su artimaisiais. Vakarą praleiskite su knyga.

BV inf


Patiko? Pasidalinkite!