Patiko? Pasidalinkite!

Gydytoja Larisa Aleksejeva įvertino ligas, kurias patiria modernusis jaunimas, ir Amerikos mokslininkų prognozes apie aukštą mirtingumą

Anksčiau „Blue Cross Blue Shield Association“, nepriklausoma Amerikos draudikų federacija, paskelbė ataskaitą, kurioje teigiama, kad žmonėms, gimusiems 1981–1996 m., yra mažesnio darbo našumo dėl silpnesnės sveikatos, o tai sukels skurdą ir nedarbą. Ekspertai padarė išvadą, kad mirtingumas tarp gimusių 1981–1996 m. yra pusantro karto didesnis nei tų, kurie gimė 1961–1980 m.

Anot Aleksejevos, dabartinė jaunų žmonių karta tikrai turi silpnesnę sveikatą nei jų pirmtakai.

„Tai visų pirma lemia aplinkos būklė, maisto kokybė ir gyvenimo tempas“, – aiškino gydytoja.

Ši karta sunaikins 7 mln. darbo vietų. Dar po 30 metų jie bedarbiais pavers pusę pasaulio gyventojų. Kentės kasininkai ir sekretoriai, buhalteriai ir auditoriai, remontininkai ir biuro „prižiūrėtojai“. Kai kur robotai jau pakeitė žmones. Verslui nėra tikslas kurti darbo vietų, jų tikslas tiesiog kuo – daugiau uždirbti.

Dažniausiai šiandienos jaunimas turi problemų su nervų sistema ir virškinimo traktu, sakė A. Aleksejeva. Kas dėl visko kaltas – aistrą greitam maistui ir dietoms, dėl kurių žmonės negauna reikiamos dienos vitaminų ir kitų naudingų medžiagų.

Ankstesnė karta negaudavo tokio radiacijos kiekio, kokį gauname naudodamiesi elektros įrenginiais. O dažnas jų naudojimas yra kelias į nervų sutrikimus ir psichozę”, – teigė gydytoja.

Specialistė mano, kad norint sustiprinti sveikatą ir pratęsti normalų gyvenimą, reikia sudaryti tinkamą mitybos sistemą, atsižvelgiant į organizmo ypatybes. Turite gauti reikiamą kiekį vitaminų, ypač A, C, D ir E. Be to, per dieną turite išgerti bent du litrus vandens ir stebėti miego įpročius.

„Nakties poilsis yra labai svarbus etapas. Patartina atsigulti ne vėliau kaip 23 valandą. Idealiu atveju miegas turėtų trukti ne mažiau kaip aštuonias valandas „, – padarė išvadas Aleksejeva.

Ši kapitalistinė sistema yra negailestinga žmonijai. Žmonija dažnai to nejaučia, todėl išliks stipriausi. Ką renkiesi Tu?!

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!