Patiko? Pasidalinkite!

Lapkričio 16 dieną, net labai įmanoma atrasti naują hobį, įgyti naujų draugų, priešų ar net užmegzti naują romaną. Be to, galimas didelis jautrumas kitų žmonių įtakai, todėl visose situacijoje žvaigždės pataria išlaikyti kritinį mąstymą ir nieko aklai neklausyti.

Avinas (03.21-04.20). Turėsite progą susidurti su savo praeitimi. Tai gali būti senas nuotraukų albumas arba netikėtai užklupę prisiminimai. Taip pat gali būti, kad jūs sutiksite žmogų, kurio ilgą laiką nematėte, panorėsite atnaujinti seną projektą, arba išaiškės sena šeimos paslaptis. Kitaip tariant, kai kurie šios dienos įvykiai turi šaknis jūsų praeityje, ar tai nostalgiški vaikystės prisiminimai, ar spintoje aptiktas „dulkėtas skeletas”.

Jautis (04.21-05.21) Dėl savo komunikabilumo jūs sugebėsite rasti bendrą kalbą su bet kuo! Diena suteikia jums charizmos, sugebėjimo patraukti pašnekovo dėmesį ir užkrėsti savo entuziazmu. Dėl šios priežasties jums puikiai seksis viskas, kas susiję su karjera, paaukštinimu, derybomis ir bendravimu.

Dvyniai (05.22-06.21) Jūs galite būti pernelyg nerūpestingi su pinigais! Diena suteikia jums gyvybingumo ir avantiūrinės gyslelės, dėl to jūs galite neapgalvotai išlaidauti. Be to, galite tapti lengvu sukčių grobiu. Žvaigždės perspėja: kad šią dieną jūsų piniginė neprarastų per daug svorio, jūs turite kontroliuoti kiekvieną centą. O visas išlaidas ir finansines manipuliacijas geriau atidėti kitai dienai.

Vėžys (06.22-07.22) Jūsų reikalai žada judėti į priekį lengvai, tarsi savaime! Tačiau tai nereiškia, kad kliūčių iš viso nebus — bet jūs sugebėsite juokaudami apeiti iškilusias kliūtis ir įveikti atsiradusius sunkumus net nepastebėdami jų. Tai daugiausia lems jūsų intuicija — šiandien ji bus aukščiausio lygio, be to, gera nuotaika ir šviesus požiūris į gyvenimą. Ne paslaptis, kad bet kokie sunkumai tarytum išgaruoja, susidūrę su teigiama nuotaika. Jums rytoj šios nuotaikos pakaks viskam ir visiems!

Liūtas (07.23-08.23) Jūs busite kupini prieštaringų emocijų, galinčių užvaldyti jus su kaupu! Dėl šios priežasties šios dienos sprendimai gali nustebinti net jus pačius. Jei nenorite, kad jūsų impulsyvūs žingsniai privestų prie klaidų, turite visą dieną save kontroliuoti, nuramindami save ir nepasiduodami staigiems impulsams.

Mergelė (08.24-09.22) Jūsų svajonės ir fantazijos bus tokios ryškios, kad gali paveikti realybę! Žvaigždės pataria jums skrajoti padebesiais, bet tai daryti su galva. Kad svajonės išsipildytų, jūs turite tinkamai susikoncentruoti į jas. Jei jūsų norai gali būti įvykdyti, rytoj, vizualizuodami juos, jūs padidinsite tikimybę, kad laikui bėgant jie išsipildys.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šiandien jums reikia sužinoti ar išbandyti ką nors naujo: jūsų smalsumui nebus ribų! Geriausia jums seksis mokymasis ir mokslinis darbas, o laisvalaikiu jūs galite užpildyti kai kurias savo žinių ar patirties spragas — pavyzdžiui, nueiti į muziejų, kino teatrą ar į vietą, kur anksčiau nebuvote.

Skorpionas (10.23-11.21) Žvaigždės pranašauja jums bendravimo jūrą! Net jei jūs to nesieksite, greičiausiai likimas privers jus išlįsti iš savo namų ir atsiverti pasauliui ir žmonėms. Tačiau, pasiduodami šiam impulsui, jūs nesigailėsite: būtent šią dieną jūsų laukia susitikimai ir pažintys, kurios gali būti labai praturtinančios.

Šaulys (11.22-12.21) Kad ir kokį tikslą užsibrėžtumėte, turite visus šansus jį įgyvendinti. Jūsų horoskope dominuos ryžtingumas, įsitikinimas savo teisumu ir didžiulė vidinė jėga. Dėl šių savybių jūs sugebėsite bet kokią situaciją paversti savo naudai ir priartinti brangios širdžiai svajonės išsipildymą.

Ožiaragis (12.22-01.20) Rytoj visi jūsų jutimo organai bus paaštrėję: klausa, regėjimas, lytėjimas, uoslė. Žvaigždės pataria jums tai panaudoti norint gauti tikrą malonumą iš tokių paprastų dalykų kaip muzika, filmai, geras maistas ar švelnus mylimų rankų prisilietimas.

Vandenis (01.21-02.19) Šiandien jūs galite būti per daug kategoriškas, matydamas pasaulį nespalvotai: „taip” arba „ne”, „gerai” arba „blogai” — tarsi viduriuko nebūtų! Jūsų kategoriškumas ir reiklumas vargu ar patiks aplinkiniams žmonėms. Taigi, kad dalgis neatsitrenktų į akmenį, jūs turite būti tolerantiškesnis žmonėms ir jų trūkumams. Žvaigždės pataria jums nueiti į meno galeriją ar parodą, kad prisimintumėte: pasaulį sudaro pustoniai ir pačios įvairiausios spalvos!

Žuvys (02.20-03.20) Šiandien jūsų horoskope vyraus ryškios, šviesios emocijos. Todėl kad ir kur būsite, jūs švytėsite! Vienintelis „minusas”: dėl emocinio pakilimo jums nebus lengva atlikti buities darbus, o kruopštus darbas gali nukentėti dėl dėmesio stokos. Bet jūs jausitės puikiai ten, kur gyvenimas kunkuliuoja! Žvaigždės pataria jums nuvykti į kiną, parodą, šokius — ten, kur bus bendravimo jūra, kur jūs galėsite ir pasilinksminti, ir susipažinti su kitais žmonėmis, ir išreikšti save.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!