Patiko? Pasidalinkite!

Jau keletą metų Lietuvos rinkoje auga susidomėjimas L7e keturratėmis transporto priemonėmis. Šias transporto priemones galima vairuoti nuo 16 m, su B1 vairuotojo pažymėjimu. Susipažinkite BAJAJ QUTE, Tai Indų pasaulinės milžinės BAJAJ kurinys.

Šios transporto priemonės tapo pirmuoju jaunų vairuotojų pasirinkimu, kurie nori pradėti savo automobilines keliones būdami 16 metų. Jiems sukurtas keturratis motociklas „QUTE“.

Transporto priemonė, kurioje derinami tikro automobilio pranašumai ir motociklo judrumas. Tačiau ne tik jauni vairuotojai bus patenkinti Quote pasirodymu Lietuvos rinkoje.

Kiekvienas, kuriam kada nors teko važinėti motoroleriu ar motociklu šaltomis rudens ir žiemos dienomis, o tokių klientų yra gana daug, įvertins tai, kad išlaikant mažas eksploatavimo išlaidas (QUTE sunaudoja tik 3,6 ltr – 100 km *), kaip ir dviratėms transporto priemonėms. , Papildomas „Qute“ suteikia jiems komfortą, įprastą automobilį, t. Y. Stogą ir šildymą.

Šios transporto priemonės daugiafunkcionalumas, paprastumas naudotis taip pat atveria naujas galimybes daugeliui kompanijų, užsiimančių greitu siuntinių ar maisto pristatymu.

Sulankstoma galinė sėdynė leidžia padidinti krovininio skyriaus vieta. Mažas transporto priemonės dydis leidžia lengviau važiuoti miesto džiunglėse, o patvari pakaba ir benzininiai bei dyzeliniai varikliai užtikrina pakankamą kelionės komfortą 2 ar 4 žmonėms.
QUTE yra keturratis motociklas, kuris tik atrodo kaip tikras automobilis. Tiesą sakant, tai arčiau motociklo su stogu.

Naujam keturračiui taikoma 2 metų gamintojo garantija be ridos apribojimo. Keturių durų, 4 asmenų, aprūpintas moderniu keturių taktų benzininiu varikliu su beveik 15 AG, arba dyzeliniu varikliu 9,9 KW galios, transporto priemonė leis mėgautis komfortu vairuojant bet kokiomis sąlygomis.

QUTE atitinka griežtus L7e keturračių motociklų standartus, kuriuos patvirtina ES. QUTE – pigi ir universali naudojime transporto priemonė, kurios dėka galite lengvai keliauti į darbą ar užmiestį.

Variklis – benzininis DTS-i
Variklio darbinis tūris – 217 ccm
Galia – 9,9 kw
Kuro sanaudos – 3,6 ltr / 100 km
Sukimosi momentas – 19.6 prie 4000 (Nm – aps/min)
Variklis – 1 cilindro, keturtaktis, aušinamas skysčiu.
Standartinis bagažinės tūris – 191 ltr, paguldžius sėdynes padidėja iki 850 ltr.
Draugiškas aplinkai, lyginant su kitais mažaisiais kitų gamintojų automobiliais, išmeta iki 40% mažiau CO2.
Maksimalus greitis – 70 km/h
WVTA patvirtinimas – visam automobiliui.
Apsisukimo spindulys 3,5 m
Nuosavas svoris – 399 kg
Ilgis – 2796 mm
Plotis – 1312 mm
Aukštis – 1652 mm
Atstumas tarp ašių – 1925 mm

Kaina – 5080 eur su PVM

UAB Vilkijosprekyba
Degalinės gt. 1, Jaučakių km.
Kauno raj. LT54217
Tel. +37069801901

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!