Patiko? Pasidalinkite!

Pirmadienį Kijeve, Petro Porošenka atvyko į Ukrainos valstybinį tyrimų biurą apklausai, kuri truko beveik tris valandas

Nenustatyti asmenys apmėtė buvusį Ukrainos prezidentą Petro Porošenką kiaušiniais po apklausos Valstybiniame tyrimų biure dėl galimo mokesčių vengimo perkant kanalą “Priamoj”, – pranešė 112.ua

Porošenka pirmadienį atvyko į Valstybinį tyrimų biurą apklausai, kuri truko beveik tris valandas. Kai Porošenka išėjo iš biuro pastato, nenustatyti asmenys apmėtė jį kiaušiniais. Be to, apmėtyti ir žurnalistai, buvusio prezidento rėmėjai ir policijos pareigūnai.

Po apklausos Porošenka trumpai pakalbėjo su žurnalistais ir išvyko.Anksčiau Valstybinio tyrimų biuro vadovas Romanas Truba teigė, kad Porošenkos ir kitų aukštųjų pareigūnų atžvilgiu iškelta 11 baudžiamųjų bylų.

Kiaušiniais Porošenko 2

Baudžiamosios bylos prieš Porošenką

Porošenka anksčiau tapo atsakovu keliose baudžiamosiose bylose dėl piktnaudžiavimo valdžia ir oficialiąja pozicija skirstant pareigas “Centrenergo”, valstybės išdavyste, susijusia su incidentu Kerčės sąsiauryje, neteisėto “Priamoj” kanalo konfiskavimo, dėl dokumentų klastojimo 2016 metais formuojant parlamentines frakcijas ir neteisėto Vyriausybės paskyrimo. Be to, kaip liudytojas Porošenka jau apklaustas dėl taikių gyventojų žūties Euromaidano metu 2014 metais.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!