Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje nacizmas įgauna didžiulį pagreitį. Nebaudžiami naciai socialiniuose tinkluose reiškia savo norus ir pageidavimus “utilizuoti” kitaip manančius ar kitokią nuomonę turinčius asmenis. Šį kartą akiratyje pasitaikė įdomi persona iš Švenčionėlių – Arnoldas Samogitas Kairys.

Facebook.com

Šis žmogus galimai yra tiesiog apsėstas Ukrainos karo ir nevengia viešai socialiniame tinkle Facebook demonstruoti nacistinių gestų ir satanistinių savo darbelių.

Facebook.com

Kiek matyti iš informacijos, esančios Facebook socialiniame tinkle, šis nacizmo garbintojas turi kažkokias dirbtuvėles ir jose gamina visokiausius dirbinius.

Facebook.com

Jam draugiją palaiko jo ideologinis draugas, daugeliui gerai žinomas, ilgametis Respublikos darbuotojas Ričardas Čekutis, Rūtos Janutienės Op TV svečias, kuris popiežių Pranciškų viešai išvadino vatniku.

facebook.com

Lietuvoje fašizmo nėra? Štai jums keletas nuotraukų, kuriose Arnoldas Samogitas Kairys garbina nacį Stepaną Banderą. Jis mielai nusifotografavo prie Ukrainos valstybės veikėjo ir ukrainiečių nacionalizmo ideologo Stepano Banderos.

Facebook.com

Kaip suprantame iš nuotraukų, Arnoldas Samogitas Kairys 2014-2015 metais galimai buvo išvykęs į Ukrainą pašaudyti Donecko ir Luhansko “ruskių”, kurie nesutiko su Ukrainoje įvykdytu perversmu. Kaip matome, Arnoldas garbina ir nacistinių pažiūrų, per Euromaidaną atkurtą “Pravij sektor” nacistinę organizaciją, mielai pozuodamas prie “Pravij Sektor” vėliavos.

facebook.com

Šis veikėjas socialiniame tinkle Facebook išreiškė troškimą, kad Vaidas Žemaitis Lekstutis būtų utilizuotas, nes yra “galvos skausmas Lietuvai”. Jis taip pat nevengia naudoti Landsbergių ir Nausėdos skleidžiamų pašaipų, jų kritikus vadindamas “vata”.

Štai kaip veikia propaganda, kuomet žmonėms yra įprogramuojama neapykanta ir jiems įdiegiama informacija, kurios “pagalba” žmogus tampa agresyviu naciu, nevengiančiu viešumoje demonstruoti nacistinių gestų ir atvirai demonstruojantis neapykantą kitaip mąstantiems žmonėms. Būkite atsargūs, tai galimai pavojingas visuomenei žmogus.

facebook.com

Štai tiek šiam kartui apie Lietuvos “didvyrius”, kurie nesupranta, kad viso labo tėra naudingi sistemos idiotai.

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!