Patiko? Pasidalinkite!

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nariai Lietuvos Respublikos Vyriausybei teikia rezoliuciją dėl smulkiojo verslo diskriminacijos, valdant COVID-19 pandemiją, vengimo

„Vyriausybės sprendimai dėl pandemijos valdymo diskriminuoja smulkiuosius verslininkus didžiųjų prekybos tinklų atžvilgiu – pastariesiems ir toliau leidžiama prekiauti ne tik būtiniausiomis prekėmis. Tuo tarpu analogiškas prekes parduodančių smulkiųjų verslininkų veikla yra uždrausta“, – sako Seimo LVŽS frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė.

LVŽS frakcijos, Ekonomikos komiteto narė Laima Mogenienė atkreipia dėmesį, kad daugelio smulkiajame versle dirbančių žmonių padėtis yra ypač pažeidžiama. Tuo tarpu pirmosios COVID-19 bangos valdymo laikotarpiu smulkusis verslas įrodė esantis atsakingas ir pajėgus užtikrinti Vyriausybės nustatytų reikalavimų įgyvendinimą.

Seimo LVŽS frakcijos nariai ragina Vyriausybę atsižvelgti į rezoliucijoje išsakytus argumentus ir taikyti pavasarį Lietuvoje naudotus sprendimus, užtikrinant saugią smulkiojo verslo vykdomą prekybą ir paslaugas ir siūlo nedelsiant panaikinti diskriminacinius ribojimus, taikomus smulkiajam verslui, turgavietėms arba taikyti analogiškus draudimus prekybos tinklams.

Gruodžio 16 d., trečiadienį, 12 val. rengiama spaudos konferencija, kurioje bus išsamiai pristatyta rezoliucija dėl smulkiojo verslo diskriminacijos.

Dalyvaus Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos pirmininkė Zita Sorokienė,  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė Dalia Matukienė, Seimo LVŽS frakcijos nariai: Laima Mogenienė, Valius Ąžuolas ir Robertas Šarknickas.

LRS inf.


Patiko? Pasidalinkite!