Patiko? Pasidalinkite!

Prieš rinkimus į dienos šviesą išlindo naujieji Lietuvos gelbėtojai Linas ir Aistė Jurgutis. Aistė turėtų būti Jurgutienė, bet kažkodėl pasivadino Jurgutis. Tiek to, prie pavardės nesikabinėkime, tai yra jų laisvė rinktis kaip save pavadinti. Šie “gelbėtojai” užkliuvo tuomet, kai savo mažamečių vaikų akivaizdoje pradėjo filmuoti vaizdo įrašus ir kitus vadinti “kurvomis”.

Savo socialiniame tinkle jie demonstruoja satanistines šventes, kaip pavyzdžiui, helouvyną ir kas antroje nuotraukoje matomos alkoholio vartojimo scenos. Tai, kad viešai demonstruojamas vaikų girdymas “kokakolomis”, nemoralizuosime, bet! Švedijoje dirbantys lietuvaičiai, kurie patys paskendę alkoholyje, mano, kad gali išgelbėti Lietuvą.

Ar su tokiais reiktų vienytis? Taip, tie, kurie yra tokio paties suvokimo ir gyvenimo būdo, greičiausiai jungsis ir prie butelio ar žolės suktinės dėlios Lietuvos gelbėjimo planus. Aš asmeniškai tokiems sakau ne! Užtenka vien fakto, kad apsirūkę emigrantai Lietuvai išrinko Armonaitę ir Laisvės partiją, kuri pasisako už alkoholio ribojimo panaikinimą ir narkotikų legalizavimą. Žmonės turi suprasti, kad išsigelbėti gali tik jie patys ir tikrai jų niekas neišgelbės.

Vaizdo medžiagoje matosi, kaip apsvaigę, vaikų akivaizdoje linksminasi Aistė Jurgutis, o ją filmuoja jos vyras Linas Jurgutis.

Reikia pradėti nuo savęs ir jokiu būdu nekaltinti politikų, kuriems mes patys suteikiame visus šansus mus kvailinti ir apiplėšinėti. Kyla retorinis klausimas: o kur piketai kaip Baltarusijoje? Daugelis sako, kad rinkimai suklastoti. Jei tai tiesa, tai kur jų akcijos, minios? Prieš Baltarusiją visi susikibo rankutėmis. Atsiprašau, ne prieš Baltarusiją, o prieš Lukašenką, kuris “suklastojo” rinkimus.

Būkite geri, nepasiduokite pusgirčių ir pagiriotų dejonėms. Lietuvos tikrai neišgelbės tie, kurie patys yra paskendę alkoholyje, narkotikuose ir beprasmybėse. Tokie dažniausiai yra valdomi apeinant jų pačių sąmonę, tik jie to nesuvokia.

“Būkime vieningi ir protingi”- Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!