Patiko? Pasidalinkite!

Savi puola savus. Landsbergistai išsigando, kad Linas Linkevičius gali ir vėl “persidažyti”

Linas Antanas Linkevičius

Informuojame, jog į opozicijos organizuotą neeilinį URK posėdį, turėjusį įvykti 10 val., ministras L. Linkevičius neatvyks. Neeilinį posėdį organizavę Seimo nariai Audronius Ažubalis, Žygimantas Pavilionis ir Emanuelis Zingeris apgailestauja, jog ministras į Baltarusiją vasario pradžioje vyksta nepasitaręs, nesuderinęs pozicijų ir neturėdamas pasitikėjimo mandato.

„Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius į Minską vyksta be mandato, be pristatytų pozicijų ir turi asmeniškai prisiimti visas tokio susitikimo pasėkmes“, – teigė parlamentaras Ž. Pavilionis.

Seimo narys A. Ažubalis apgailestauja, jog ministras L. Linkevičius taip ir nesugebėjo atvykti pasitarti, nors pastarajam siūlytas ne vienas galimas susitikimo laikas.

„Visada užsienio politikoje Lietuva buvo stipri ten, kur susivienydavo, gaila, kad ministras tą pamiršo. Neeiliniame posėdyje norėjome išgirsti ministro pozicijas. Juolabiau, kad L. Linkevičius anksčiau yra pasisakęs gana kritiškai dėl bendradarbiavimo su Baltarusija.

Tačiau dabar vizito turinys lieka neaiškus, nežinia, kokios pozicijos bus atstovaujamos, o paties ministro nenuoseklumas kuria miglotos Lietuvos užsienio politikos kryptį“, – sakė Seimo URK narys A. Ažubalis.

Parengta pagal landsbergistų partijos inf.


Patiko? Pasidalinkite!