Patiko? Pasidalinkite!

Rasa Juknevičienė Seime prakalbo, apie labai įdomius, dar niekam negirdėtus ir nesuprantamus reiškinius Maskvoje, kur buvo ieškoma seno armėno. Išreikštas nerimas dėl Seimo mažinimo ir kojų valymo į Konstituciją.

Rasa prakalbo apie Seimo mažinimą. Ne Seimo narių mažinimą, bet kaip supratome pačio Seimo mažinimą. Na tiek, to. Žiūrėkite ir skaitykite ką Rasa kalba Seime ir rašo savo facebook paskiroje.

Rasa Juknevičienė Facebooke

Jie puikiai supranta, kad tas referendumas dėl Seimo mažinimo jiems reikalingas ne dėl to, kad būtų mažesnis Seimas, jiems tas pats, kaip jis baigsis. Jie valosi kojas į Konstituciją, nes toks jų supratimas apie moralę politikoje. Skverneliui reikia balsų, o ne Konstitucijos pataisų. Referendumas yra tik blizgė ant meškerės į rinkimus retai vaikštančiam rinkėjui. Mano pasisakymas šiandienos Seimo posėdyje.

Rasos Juknevičienės kliedesiai

Rasa Juknevičienė Seime

“Jie” valosi kojas į Konstituciją, nes toks (kažkokių) “Jų” supratimas apie moralę politikoje. Toliau rasa prakalbo apie blizges. Rasa atskleidė dar didesnė “X failą”: “Ir kai matau žmones, kurie, tuo, metu, kai mes kūrėm tos valstybės pamatus, Maskvoj ieškojo seno armėno, kad galėtų susikurti gerovę sau, griebė kas papuolė iš griūvančios sistemos…”

Ar Rasą Juknevičienę žmonės išrinko į Seimą, ar tiesiog papuolė per partinius sąrašus?

Rasa Juknevičienė išrinkta į seimą pagal sąrašą

Apie kokius senus Armėnus ji ten kalba? Apie kokias vagystės iš sugriautos sistemos? Kas tą sistemą sugriovė ir kas tada leido grobti, vogti? Kodėl ji nesikreipia į Policiją ar į Prokuratūrą, dėl jai žinomų vagysčių, grobimų?

“Seimo X failai”- pagrindinius vaidmenis atliko,- Rasa Juknevičienė.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!