Patiko? Pasidalinkite!

Norėdami neatsilikti nuo “Delfi”, “Žmonės” ir kitų madas demonstruojančių portalų, nutarėme ir męs pažerti mados perlų. Tai yra naujausios mados tendencijos, kuria vos spėja vytis Lietuvos elitas, pop kultūros žvaigždės ir kitos garsenybės.

Plastinė chirurgija šiandien yra neatsiejama mados dalis, kuri gali padėti daugeliui žmonių atsikratyti kai kurių sveikatos problemų ar kompleksų. Kaip teigia vakarų madas diktuojančios žvaigždės, tai yra sritis, kuri privalo egzistuoti mūsų gyvenime.

Visuomenėje per žiniasklaidą yra sukuriamas mados stilius. Tokias madas diktuoja “MTV” ar panašaus kalibro muzikiniai kanalai, kuriuose madas diktuoja ten rodomi atlikėjai, aktoriai ar laidų vedėjai.

Pateikiame vieną iš pvz. , kaip mama ir dukra apimtos mados viruso, “pasitvarkė” savo kūnus ir gyvenimą, ne pagal gamtos senamadiškus standartus.

Tai 38 metų Georgina Clark ir jaunoji 20 metų dukra Kyle Morris.

Viskas prasidėjo tuo, kad jos abi pamėgo bendrą žvaigždę – dainininkę , aktorę ir dizainerę Katie Price. Ir jos nusprendė, kad padarys viską, kad būtų panašios į ją.

Susijęs vaizdas
Katie Price

Dabar jos jau išleido apie 86 000 dolerių plastinės chirurgijos operacijoms. Žinoma, į šią sumą įeina ir kosmetologijos išlaidas.

Be to, jos išleidžia apie 8000 dolerių per metus vien soliariumui!

Mama su dukra pasididino ir krūtis, kas šiandien dieną madingoms moterims yra neatsiejamas dalykas.

Jos taip pat pasididino lūpas ir pakeitė savo veido formą, kitaip tariant veidus abi -suapvalino.

Plastinių operacijų kiekis viršija kelias dešimtis kartų, bet mama su dukra sako, kad dar yra kur tobulėti.

Mama su dukra tiki, kad joms iki tikslo liko visiškai ne daug.

Šiuos didžiulius pinigus uždirbo ne mama, o dukra. Kai jai buvo 17 metų, ji metė mokyklą ir pradėjo dirbti striptizo šokėja. Šis darbas jai gerai sekėsi. Papildomas pajamas mergina gauna iš bendravimo su augesnio amžiaus vyrais, kaip ji teigia šiuo metu ji į savaitę už tai gauna apie 1300 dolerių.

Mama žino apie dukros veiklą ir jos pajamas.Ji teigia, kad didžiuojasi savo dukra ir jos pasiekimais.

Gal tai ir yra amerikietiškos svajonės pavyzdys, kuris įkvėps lietuvaites ir jų mamas siekti pasiekimų kartu.

Kokią nuomonę apie šias nuostabias damas turi mūsų skaitytojai? Negi mūsų skaitytojai atsilikę nuo pasaulinių mados tendencijų?

Nebūkite savanaudiški skaitytojai, būtinai pasidalinkite su savo draugais ir artimaisiais šiuo nuostabių amerikietiškos svajonės receptu, savo socialiniuose tinkluose.

BV inf. (tiesiai ir JAV)

 


Patiko? Pasidalinkite!