Patiko? Pasidalinkite!

Socialiniame tinkle facebook pasklido žinutė apie Mažeikių miesto vieno daugiabučio namo gyventojų elgesį su kiemo vaikais: anot gyventojų, atėję pažaisti vaikai triukšmauja ir niokoja aplinką. Paskaitykite žemiau esančią žinutę ir patys nuspręskite, ar gyventojų atsakas yra normalus. Štai kokiais laikais gyvename – panašu, kad vaikams šiame pasaulyje nebėra vietos…

Mažeikiuose prie Ventos g. 45 namo stovi vaikų žaidimo aikštelė. Ten susirenka žaisti aplinkinių kiemų vaikai. Supasi, žaidžia ant žolynų, važiuoja dviračiais, paspirtukais.

Žinoma, susirenka visokių vaikų, kaip ir bet kuriame kieme ar miestelyje, ar kaime, tačiau pagrinde visada visi vaikai žaidžia labai gražiai.

Tačiau šio namo gyventojai yra labai nepatenkinti, nes pasak jų vaikai triukšmauja ir visaip kitaip niokoja jų aplinką. Negalėdami jų išvaikyti žodžiais bei grasinimais, namo gyventojai ėmėsi kitų priemonių – jie sūpynių grandines sutepė tepalu (solidoliu), kad vaikai negalėtų suptis.

Ar normalu taip elgtis suaugusiems žmonėms? Namo išorė ir aplinka labai graži, bet jo vidus (o tiksliau kai kurių gyventojų) yra supuvęs, – socialiniame tinkle klausia Audronė Vaškienė.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!