Patiko? Pasidalinkite!

Daugelis merginų svajoja apie vestuves,  Sheira Munot nebuvo išimtis. Jos tėvas, milijardierius magnatas Ajay Munot, norėjo, kad jo mažos mergaitės svajonė išsipildytų. Ir išleido nemažą sumą, kad ši šią dieną prisimintų amžiams, rašo APost.

Ajay Munot yra vienas turtingiausių Indijos žmonių ir užsiima kviečių bei audinių perpardavimu. Jis taip pat yra žinomas finansų ekspertas.

Kai dukra sužinojo, kad tėvas vestuvėms skyrė 122 tūkstančius dolerių, ji nustebo. Jos planuose nebuvo tokios puikios šventės. Bet tėvas sakė, kad investuos į ypatingą atvejį. Munotas nusprendė panaudoti šiuos pinigus ilgalaikiams namams vietos benamiams statyti savo Indijos regione.

Žmonės gyrė jį už dosnų sprendimą pakeisti kitų gyvenimą į gerąją pusę, o ne tuščiai išleisti pinigus. Jo dukra ir jos vyras didžiavosi tėvo poelgiu ir oficialiai atidarė naujų būstų statybą. Sheira teigė, kad jos tėvo sprendimas yra „geriausia dovana vestuvėms“.

Raktai į mažus namus buvo atiduoti šeimoms, ilgus metus gyvenusiems rajono lūšnynuose. Jie taip pat pagaliau gali naudotis pagrindinėmis komunalinėmis paslaugomis, tokiomis kaip elektra ir vandeniu iš čiaupo.

Štai vienos poros vestuvės tapo diena, kai dar ilgiems metams 90 šeimų tapo laimingos.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!