Patiko? Pasidalinkite!

Visi Lietuvos prezidentai, tame tarpe ir Vytautas Landsbergis, ragino Lietuvos žmones nevykti pas savo artimuosius ir likti namuose. Atrodytų kaip ir normalus reikalavimas, jeigu jo laikytųsi patys prezidentai.

Policija draudžia vykti pas savo artimuosius, tikrina, išrašo baudas ir visais būdais stabdo patekimą į kitų savivaldybių teritorijas. Galima susitaikyti ir su tuo, bet kai sužinai, kad prezidento Gitano Nausėdos vyresnioji dukra Gedailė pas tėvus grįžo iš Vokietijos, darosi graudu.

Prezidento atstovas žiniasklaidai Antanas Bubnelis: “Prezidentas iš tiesų šventes sutiks namuose kartu su žmona Diana ir dukra Gedaile, kuri grįžo iš Vokietijos.”

Įdomus tas mūsų gražus ir aukštas prezidentas

Pavasarį, prasidėjus pirmajai koronaviruso bangai, kai buvo raginama likti namuose ir nesiburti į masinius renginius, Nausėda sau ramiausiai Žalgirio arenoje stebėjo krepšinį.

Atrodo, kad mes turime labai keistą prezidentą, kuris kalba viena, o daro ką kita. Man atrodo, kad šitoks prezidento pavyzdys yra ne kas kita kaip nepagarbos demonstravimas “paprastiesiems”.

Prezidentas drąsos gesto nepademonstravo ir su vakcinomis – net nesiruošia pirmas pasiskiepyti, kaip tai padarė jo draugas, naujai išrinktas JAV prezidentas Džo Baidenas. Nausėda ragina skiepytis, o pats į visą šitą vakcinavimą stebės iš šono.

Negana to, pirmieji skiepus išbandys senjorai, kartu su  prieglaudų “klientais”. Kai kurie sako, kad būtent ant jų ir bus išbandytos naujos vakcinos Lietuvoje, kadangi šie valstybės ekonomikai yra našta.

Tikėkimės, kad neįvyks tragedijos ir senjorai nepradės mirti nuo šalutinio skiepų poveikio.

Gitanai Nausėda, nors ne visi žmonės atskiria vaidybą nuo tikrovės, bet tikrai yra tokių, kurie supranta visą teatralizuotą politikavimą, todėl reiktų gerbti ir juos.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!