Patiko? Pasidalinkite!

Prieš pradedant, noriu Jus supažindinti su Kinijos miestu Uhanas (Wǔhàn). Miestas rytinėje Kinijos dalyje, prie Hanšujo ir Jangdzės santakos; Hubėjaus provincijos administracinis centras, turintis 11 890 000 gyventojų (2018)

Pažiūrėjote vaizdo medžiagą? Jūs suvokiate, kad miestas, kuriame gyvena bemaž 12 mln. žmonių, sugebėjo susitvarkyti su COVID-19 pandemija?!

Kinijoje išviso užfiksuoti 81340 viruso atvejai, iš jų dauguma Uhano mieste Hubėjaus provincijoje. Provincijoje…

Keista yra tai, kad 74588 žmonės gan per trumpą laiką pasveiko, o mirė 3292 žmonės. Naujų užsikrėtimo atvejų fiksuojami vienetai, o tuo tarpų Europoje ir JAV dešimtimis tūkstančių per dieną.

Kuo tie kiniečiai tokie ypatingi, kad per tokį trumpą laiko dauguma pasveiko? Valgo tokį pat maistą, kai kurie ten gyvenantys teigia, kad jie valgo labai nesveikai. Gyvena užterštame ore. Peršasi viena mintis: Kinija turi vaistus! Vaistus kurių neturi nei JAV, nei Europa.

Pažiūrėkime: Italijoje viso koronavirusu užsikrėtusių žmonių skaičius siekia 86498 atvejus, iš jų pasveiko, tik apie 11 tūkst., o mirė net 9134 žmogus! JAV užskrėtusių fiksuojama jau 100514 atvejų ir jie kas dieną auga po 10 tūkst. ir daugiau. Mirčių užfiksuota 1546. Pasveiko 2465 žmonės. JAV ši pandemija, tik prasidėjo, o prasidėjusi ėmėm plisti kosminiu greičiu.

Ispanijoje užfiksuoti 64285 atvejai, Vokietijoje 50871 atvejai, 32964 atvejai. JAV ir Europos senbuvėms sekasi labai liūdnai kovoti su koronavirusu. Kodėl?!

Peršasi viena mintis: Europa ir JAV neturi tinkamų medikamentų. Arba mes kažko nesuprantame. Vaizdo medžiagoje matosi, kad Uhano miestas yra nežmoniško dydžio su milžinišku žmonių skaičiumi, kuriam pavyko susitvarkyti su pandemijos plitimu.

Interneto platybėse galima pamatysi šimtus sąmokslo teorijų, bet apie jas visiškai nenoriu plėsti.

Štai dar vienas trumpas vaizdo repotažas, kuriame Uhane panaikinus karantiną, gyventojai išlydi medikus:

Ką Jūs manote apie tai, kodėl Kinijai pavyko susitvarkyti su pandemija, o Europai ir JAV nepavyksta?

 

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!