Patiko? Pasidalinkite!

Neringa Venckienė priminė, kad šiuo metu pusė milijono Lietuvos gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos, o dar milijonas dirba užsienyje

Užsienio reikalų viceministras Dalius Čekuolis, JAV ambasadorius Lietuvoje Robertas S. Gilchristas bei kiti ministerijos ir ambasados pareigūnai į JAV išlydėjo Lietuvoje pagamintų kovai su COVID-19 pandemija skirtų apsaugos priemonių siuntą.

Trečiadienį, liepos 15 dieną, iš Lietuvos į JAV išvyksta Lietuvoje pagamintos kovai su COVID-19 pandemija skirtos apsaugos priemonės. Solidarizuodamasi su JAV kovoje prieš COVID-19, gegužės 20 dieną Lietuvos Vyriausybė priėmė sprendimą skirti 100 tūkst. eurų.

Už skirtas lėšas buvo nuspręsta pirkti 11 400 vnt. apsauginių skydelių, 10 752 vnt. vienkartinių apsauginių chalatų ir 19 642 vnt. įvairios plaučių įrangos. Siunta keliaus į Pensilvanijos valstiją.Buvusi teisėja ir buvusi Seimo narė Neringa Venckienė sureagavo į tokį Lietuvos Vyriausybės žingsnį savo Facebook paskyroje.

„Pusė milijono Lietuvos gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos, dar milijonas dirba užsienyje, o Lietuvos valstybė siunčia pagalbą Jungtinėms Amerikos Valstijoms”, — rašo Venckienė.

„Lietuva išsiuntė humanitarinę pagalbą JAV kovai su koronavirusu. Smagu, kad turtingos šalys gali padėti nepasiturintiems sąjungininkams”, — taip pat savo nuomone dalinasi jos sūnus Karolis.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 13 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 572 tūkst. žmonių.

Lietuvoje, naujausiais duomenimis, iš viso nustatyti 1875 užsikrėtimo atvejai, mirė 79 žmonės.JAV, naujausiais duomenimis, iš viso nustatyti 3,48 mln. atvejų, mirė 138 tūkst. žmonių.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!