Patiko? Pasidalinkite!

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, liepos 14-ąją Lietuvoje patvirtintas 21 naujas COVID-19 ligos atvejis. Tai pastaruoju metu vienas iš didžiausių užfiksuotų koronavirusu susirgimų skaičių per parą.

Šiek tiek tyliau teigiama, kad iš esmės visi užsikrėtę, ką tik atvykę dirbti iš Uzbekistano. Atvejai nėra vietiniai, o testuoti atvykstančius iš trečiųjų šalių nėra labai racionalu juk.

Koronaviruso papildomi atvejai, susiję su Kaune veikiančia įmone „Hegelmann Transporte“. Iš Uzbekistano dirbti bendrovėje „Hegelmann Transporte“ atvyko 24 asmenys iš jų 18 užsikrėtė COVID-19.

“Įmonėje dirba 180 darbuotojų, visi darbuotojai bus ištirti“, – žiniasklaidai teigė NVSC Kauno departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Orina Ivanauskienė.

Atlyginimai kyla

Man tik įdomu vienas dalykas. Pas mus gi nuosmukis, bei didelė bedarbystė, o  ką gaunasi, kad įmonės tiesiog tuntais tempia kaip suprantu pigesnę darbo jėgą iš užsienio. Panašiai elgiasi statybų sektorius. Yra statybos įmonė Vilniuje kur būdamas Lietuviu tiesiog negausi darbo.

Tikrai šauniai gyvename ir už tai didžiausią ačiū reikia sakyti mūsų politikams.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!