Patiko? Pasidalinkite!

Neringa Venckienė stojo prieš JAV teismą dėl ekstradicijos. Ji suimta ir įkalinta Lietuvos prašymu, Lietuvoje N. Venckienei sukurpta krūva bylų kuriose ji įtariama dėl trylikos Baudžiamojo kodekso straipsnių pažeidimų.

JAV teisėjai atidėjo sprendimą dėl N.venckienės parsiuntimo į Lietuvą. Ekstradicija turi būti pasirašyta JAV valstybės sekretoriaus, bet prieš dvi savaites Rexas Tillersonas buvo atleistas prezidento Donaldo Trumpo, todėl, neva nėra kam pasirašyti.

Naujas valstybės sekretorius gali būti patvirtintas, tik už dviejų, ar trijų mėnesių.Dėl to N. Venckienė sulaikoma dar trims mėnesiams. Gegužės 15d. JAV teismas spręs, dėl paleidimo už užstatą iki sekančio teismo.

22338918_10216422176292435_1245455830269804373_o

Patikimi šaltiniai iš JAV praneša specialiai “bukimevieningi.lt”:

Pranešame, kad Neringa Venckienė gali dar ilgai užsibūti JAV, nes ji turi daug informacijos apie galimai Lietuvoje veikiantį pedofilų klaną kuriame, gali būti įsimaišę ir aukšti Lietuvos politikai, bei kiti garsūs ir žinomi asmenys. JAV gavus iš N.Venckienės turimą informaciją, gali panaudoti prieš Lietuvos politikus, kitaip tariant juos šantažuoti. Jie gali būti išnaudoti kurstant neapykantą prieš Rusiją ar dar kituose JAV geopolitiniuose žaidimuose.

Taip, kad visas šis “pedofilų” cirkas gali dar ilgai užsitęsti. Tikimės, kad Neringa Venckienė būdama protinga moteris, šį žaidimą sužais protingai ir apgalvotai.

Jurgis.L

 


Patiko? Pasidalinkite!