Patiko? Pasidalinkite!

Socialiniame tinkle Facebook pasklido informacija apie Šventojoje pavogta piniginę.”Smulkieji metų vagišiai. Ji atvažiavo su kūdikiu, pirko daug. Buvo išsiblaškiusi, nes mažylis verkė, prašėsi nešamas, teko viską stumti keturiomis rankomis. Gal net šešiomis. Mamų kasdienybė.

Vieną akimirką ji ant ledų vežimėlio paliko piniginę…

Mano draugės paliktą piniginę parduotuvėje iš karto grakščiai (tiksliau – godžiai) paslėpė po savo ridikiuliu ponia su oranžiniais marškinėliais, tam įmantriam veiksmui asistavo žilas vyras su „Puma“ marškinėliais (juos matote nuotraukoje, įsidėmėkite, o gal tai jūsų kaimynai ar giminaičiai?).

Draugė ėjo iš proto, atėjusi prie kasos ir neradusi piniginės. Ant kojų pakelta policija, parduotuvė atsuko kameras (ačiū Šventosios “Burundukams”, taip jautriai ir profesionaliai sprendė problemą).

Tada skambutis – piniginė su dokumentais (be pinigų) buvo rasta už puskilometrio miške, ačiū kauniečių komandai.

Bet tie, kuriuos matote nuotraukose, tegul dideliu greičiu važiuoja atgal į savo Bybiškes, tegul neužsilieka Šventojoje, o gal ir Palangoje nei Lietuvoje. Nefaina turėti tokius kaimynus.

Sako, žmonių atpažinimas ir pasmerkimas yra didesnė bausmė nei policija, tad jei pažįstate šią galimai šeimą ar porą – paprašykite jų grąžinti mano draugei pinigus.

Gal net egzistuoja vieša atgaila ar atsiprašymas – būtų miela apie tai girdėti.

Ramūnas Matonis, ar tokiu atveju galima ieškoti pažeidėjų, ar beviltiška? Smulkūs vagišiai, bet tiesiog įdomi būtų schema, auklėjanti tokius žmones.”


Patiko? Pasidalinkite!