Patiko? Pasidalinkite!

Paaiškėjus, jog naujojo vatnikizmą propaguojančio portalo įkūrėja, įkvėpėja, dvasinė vadeiva ir tiesiog išminties lobyno – žinojimo apie tikrąjį vatnikizmą – vedlė, liaudyje vadinama Kūzė Yhaha arba tiesiog Kūzė, lengviau suprasti tuos keistus “minčių” vingius, katrie buvo išreikšti tame purvo pylimo portale.

Pagrindinė mintis – jog dirbantis ir kažką prasmingo veikiantis žmogus yra valstybės priešas, taigi, vatnikas. Jeigu tas žmogus sėdėtų prie alaus bokalo, gertų su saugumiečiais, arba smirstų kiauras paras prie interneto kokioje nors trolių grupėje – tai čia būtų Lietuvos patriotas.

Štai mano asmeniškas vyras, dirbantis nuo 14 metų – netgi visų vatnikų vadu paskelbtas.

Įrodymai “susukti” akivaizdžiai prie kokio aštunto alaus bokalo. Beje, parašyta, kad niekur nedirba – taip bent Kūzė įrodys, kodėl tie vatnikai tokie nepatenkinti. Iki galo nesupratau visos gilios minties prasmingumo. Šiandien štai parašiau tokį komentarą – o net jeigu “nedirbtų”, tai ar girtuoklė Kūzia bent žino, kiek darbo yra kaime: pripjauti rąstus, išverstus audros, sukrauti, atvežti, iškrauti, supjauti, kalades – suskaldyti. Juk mes nesėdime kiaurą parą prie interneto trolių grupėje, netįsome girti palei gatavą radiatoriaus šildymą, kurį neretas trolis turi skolon, nes vis laukia ir nesulaukia Briuselio kopūsto ar kapeikos.

Arba šita išdžiūvusi alkoholin įnikusi moterytė bent žino, ką reiškia įsirengti gėlyną – o mano vyras jį yra įrengęs. Arba burzginti keletą valandų žoliapjovę, arba tiesiog gaminti koldūnus, ar kugelį. O rudenį krauti obuolius: įkrauti į mašiną, iškrauti ant svarstyklių, perkrauti į konvejerį. Kūzė turbūt nežino, jog tai yra pats tikriausias darbas, nes ji darbu laiko sėdėjimą prie bokalo, niekų tauzijimą, išgirstų “tiesų” saugumo vakarėliuose perpasakojimą.

Kūzė buvo atsiuntusi “agentus” “rinkti medžiagą”. Net tą dieną, kai manęs paprašyti jie parvežė mano vyrą iš darbo prekybos bazėje, tie agentai Kūzei atraportavo:

“Nieko iš viso nedirba, sėdi visą laiką”. Net kai krovė 1 toną plytgalių, kuriuos per prievartą mums į kiemą atgrūdo “išsukinėtom rankom” toks neva nuo kariškio nukentėjęs V.Š. apie kurį rašiau kažkurią dieną.

Agentūriniai kliedėtojai tokie jau yra: jie pasirodo horizonte, kad “paliudytų” tai, ką reikia “liudyti”. Nesvarbu, jog realybė absoliučiai kitokia.

Tiek pasakysiu, jog manau, labiausiai dėl vatniko portalo nukentėjo būtent mano vyras, nes jis laikėsi egzaminų sesiją Vytauto Didžiojo universitete, kur studijuoja istoriją ir duoda netgi dėstytojams velnių, kai jie iškraipo ją (jo nesužalotas mąstymas – nes metė mokyklą, ir baigė ją suaugęs, nepernešė grūdamų “tiesų”, ir iškreiptų faktų pumpavimo visiems į galvas), ir tuo pačiu metu sunkiai dirbo.

Ir turint šitokį krūvį, dar teko rašyti pareiškimą į policiją, kurį jis parašė pats, be mano pagalbos, nes ganėtinai jau moka teisiškai kalbėti. Jis buvo pirmasis, parašęs iš visų apšmeižtų asmenų grupės. Ir didžiausia jam pagarba, nes aš, pavyzdžiui, jau tiek įpratau prie alkoholikės Kūzės nesąmonių, kad norėjau net nereaguoti.

Ten aišku, buvo surašyti dalykėliai, kurie idealiai atitinka šmeižimo veikos apibrėžimą – norima pakirsti pasitikėjimą asmeniu.Todėl kiek pagalvojusi, aš irgi kreipiausi.

Tos visos nesąmonės apie “numetamus centus” – bet juk Kūzės atsiųsti agentai sumokėjo bendroje sumoje (kartu su “gyvatuko” EŽTT skundu vienai babytei) ar tik ne 1000 eurų, negi tai tokie maži pinigai, Kūze, mieloji? Pavyzdžiui, senais pinigėliais ši suma yra 3450 litų, ir kaip per mėnesį, nemaži pinigai, ir ačiū Kūze mieloji, juk, aiškėja, tu siuntei šiuos žmones pas mane.

Kuriuos, beje, ir pati portaliūkštyje savo – apdergei, nurašydama viską nuo mano objektyvaus straipsnio. Apie šių agentukų paskolą savivaldybei 75 000 eurų, apie tai, jog jie daro visokias provokacijas, kad tik tos sumos negrąžinti, arba neatiduoti namo, nes jis įkeistas. Visi supratome, jog tokiu būdu pridenginėji savo agentūrinę bobutę, su kuria atvirai susirašinėdavai tuo savo vyrišku nikneimu, Mikas ar Nikas.

Dar Kūze mieloji, tavo siųsti agentai atvežė man smėlio, kuriuo išgrindžiau viso kaimo takiuką, nes tikrai neturėjau kur dėti tonos šio gero dalyko. Tuo pačiu metu šie sisteminiai agentai verkė, jog nepakelia rankos, nes kariškis išsuko, ir tuo pačiu metu, keikdami ir dergdami kariuomenę, įrašinėjo su diktofonu, ką aš manau apie atskirus jos kadrus. Bet ir aktyvistus diedukus surado Kūzė.

Visas šitas saugumiečių šou yra neįtikėtinas farsas, ir cirkas, tačiau Kūzė tuo gyvena, tai – jos realybė. Tai matyt ir yra tikrasis DARBAS.

Iš viso už pernai metus iš teisinės veiklos deklaravau 3000 eurų, ir nemanau, kad tai yra “centukai”, turint omeny, jog jokiam advokatui netarnauju, niekam nevergauju, ir čemodanų – nenešioju.

Jeigu nešiočiau, turbūt ta suma būtų 10 kartų didesnė.

Visa šita rašau, nes Kūzė norėjo paskleisti nepasitikėjimą manimi. Dar mini kariuomenę, tačiau mano sutarties terminas pasibaigė 2017 09 23, nebėra apie ką kalbėti, ir man neskauda, ir pati iš jos pasitraukiau, nes mano dalinys tai kartu su SOP, o aš savo akimis mačiau, jog jie ruošiasi į Siriją…Tai ką veikti tokioje kariuomenėje, kuri jau dabar Hagos tribunole pasodinta, nors šlepetė rėkia, jog ne ne ne, nieko nebuvo, visi meluoja. Nemeluoja. O kankinamus asmenis skraidino ne kas kita, o mūsų Lietuvos kariuomenės kariai. Jie ir šiandien tebetarnauja, jūsų vaikams košę per kariuomenės dieną dalina.

Tie patys, kurie gindami neaiškius idealus, pylė šaltą vandenį žmonėms ant galvų, spardė juos, ir daužė.

Dėl Kūzės fantazijų, kad kariuomenė – tai tarsi striptizo baras, norėtųsi jos paklausti: jeigu ji taip myli nuogus diedus, kad apie juos rašo ir rašo, gal ji tegul pabando nueiti į kariuomenę ir paieškoti tų nuogų diedų. Aš nemačiau, o kad kai kurie vadai buvo žydro palinkimo ir po darbo gal jie linksmindavosi su nuogais vyrais – tai čia ne mano, o jų bėda. Aš gavau atskirą majorų dušą penktame aukšte, nes suprato, jog su manimi ne juokai. Lygių galimybių kontrolierė aiškiai parašė atsakyme, jog nenormalu, kad negalima moterims maudytis, kad neva nėra dušų, ir tyčia ribojama ši teisė. Tai Kūze, jeigu tu tūsuose smingi girta, ir voliojiesi nuoga, ir jeigu čia nesufotošopintos nuotraukos, laižai vyrams plikas bambas ir tai kas žemiau, tai negalvok, kad kitos moterys tokios, kaip tu.

Savo portale išvėmei visa šūdą, kas yra tavyje.

Kaip sakoma žvalgyboje – reikia išreikšti emocijas.Tik žinai Kūze, CŽV atsargos diedukai augina gėles – aš irgi auginu, pasiremdama jų patirtimi ir patarimais.

Kas kad rytais pagal tų pačių CŽV diedukų patarimus, vaikštau žiemą basa sniegu ir aštriais paviršiais, kad neprarasčiau įgūdžių, stoviu ant rankų, darau kitus pratimus, bėgioju, palaikau raumenų tonusą.

Juk kaip sako tikri žvalgybininkai – priešas nepasirodys naktį, kai jūs, kariai geriat, nes atseit baigėsi tarnybos valandos.Ir niekas nelauks, kol jūs išsiblaivysit.

Ir dar jie sako, jog tu negali numatyti priešo. Juk tas, kurio tu lauki, Kūze, neateis, arba ateis, kaip sako Marytė le Pen, gelbėti, nes jis visada ateina išgelbėti, kaip išvadavo skeletus iš Osvencimo, manei, kad naciai ar Briuselio kopūstai vadavo? Sovietai vadavo. Bet ką aš tau čia išaiškinsiu, Kūze. Juk ir tu turbūt rašei, kad CŽV kalėjimų nebuvo, o tuo pačiu metu gerdavai su jų steigėjais – vyrukais iš 9 valdybos.

Ir beje Kūze mieloji, kaip ten su meile Rusijai?

Pati juk skraidei į Sankt Peterburgą su moterų choru, pameni?Žinai kodėl ten lakstei? Nes vyrukas iš VSD 9 valdybos skrisdavo, nes jo meilė ten giedojo. O ir tu iš paskos. Pasivolioti.

Garliavoje apdarei sofą Kedžių namuose, ir smirdėjo.

Dabar apdarei mus visus savo genialumo viršūnėje – neeilinės kūrybos zenite, portale vatnykai.

Ačiū tau.Kokia tu nuostabi.Nemokamai reklamuoji.Stengiesi. Primeni man kariuomenę, kurią aš jau pamiršau, nes man tarnybos laikas baigėsi, ir aš nenorėjau jo tęsti.

Beje. Kadangi galimai vykdei LK kažkurių tamsių jėgų užsakymą, pranešiau į LK, kad mano galva, čia LK projektas. Tai dabar juokiasi turbūt kariuomenėje, kad suskystėjusi bobelka bandė apginti Lietuvą, ir vėl eilinį kartą nepavyko.

Beje, o kokie vatnykai tie tavo draugeliai, jeigu jie gyvena savivaldybės name, kurį patys iš savęs pirko? Čia gi konservatyvusis chamizmas, pinigų plovimas. Jeigu tai būtų vatnykai, jie tą namą užleistų namo savininkei, kuri gyvena nuomojamame bute su trim mažais vaikais, ir mama, ir vyru – kariškiu. Juk namo savininkas netgi žinomas.Ten tokia susukta afera, ir dar jie padaromi “vatnykais”.

Kaip ir jau tas G.G., kuris pavyzdžiui, niekada nedirba, vaikšto su antsvoriu, ir vaidina amžinai nukentėjusį. Nors paskutinį kartą dirbo 1995 metais, kai išvežiojo rytais laikraščius. Bet jam tai taip nepatiko, kad po to nebedirbo jokio fizinio darbo.

Tai čia irgi ne vatnykas, ypač, kad mačiau, kur gyvena – tai tarybinių funkcionierių rajone: tokie geri plytų mūro kotedžai. Su uždaru kiemu.Nemanau, kad jis anais laikais blogai gyveno, nemanau, kad ir šiais skursta.

Daug cirko, ir daug triukšmo dėl nieko, Kūze.

Atlaikysi.Mano ieškinys 5000 eurų, vyro irgi.Susimokėsi, juk tu dirbi, saugumas daug moka už nesąmonių rašymą. Paprašyk perlaidos ir majoro Neimonto, kuris tau “suteikė informaciją” apie mano “2 dienas tarnybos”, juk gal susimokės, kaip jis tave pakišo, mieloji tu mano Kūze.

Kristina Sulikienė


Patiko? Pasidalinkite!