Patiko? Pasidalinkite!

Šį pavasarį Kim Jong Unas jau antrą kartą buvo ilgam dingęs iš viešumos: balandį jis taip pat nepasirodė viešumoje maždaug tris savaites, per tą laiką Lietuvos propagandiniuose portaluose pasirodė gandai apie sunkią Šiaurės Korėjos vadovo ligą ir netgi jo mirtį

Sekmadienį, gegužės 24 d., KLDR vadovas surengė karinį pasitarimą, kuriame buvo aptarta nauja šalies branduolinio potencialo stiprinimo politika, praneša valstybinė agentūra KCNA

Kim Jong Unas sukgrįžo
© kcna.kp

Prisiminkite, kad Šiaurės Korėjoje oficialiai nepatvirtina nė vieno infekcijos atvejo. Tačiau nuo metų pradžios Šiaurės Korėjos lyderis viešumoje pasirodė tik 18 kartų, o tai yra žemiausias skaičius per visą jo valdymo istoriją.

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas ilgą laiką nedalyvavo viešuose renginiuose dėl būtinybės sutvarkyti vidaus reikalus, taip pat dėl ​​situacijos su koronavirusu, mano Pietų Korėjos valstybinė žvalgybos tarnyba.

„(Žvalgyba) mano, kad Kim Čong Inas susikoncentravo į vidaus personalo pertvarką, asmeniškai rengdamas pasitarimus partijos, valstybės bei karinės galios stiprinimo klausimais. Tai taip pat sutapo su naujos koronavirusinės infekcijos (situacija), todėl viešas aktyvumas buvo smarkiai sumažintas”, — agentūra „Yonhap” cituoja parlamento Žvalgybos komiteto pirmininko pavaduotoją Kim Byung-kee, kuris pristatė Pietų Korėjos žvalgybos tarnybos poziciją, pagrįstą jos ataskaitų deputatams rezultatais.

Anot žvalgybos, Kim Čong Inas nuo metų pradžios viešumoje pasirodė tik 17 kartų, o tai yra žemiausias rodiklis jo buvimo valdžioje istorijoje. Tačiau tai nereiškia, kad KLDR vadovas turėjo rimtų sveikatos problemų.

„(Žvalgybos tarnyba) mano, kad bent jau nebuvo atlikta jokių chirurginių procedūrų ar operacijų, susijusių su širdimi… Specialistų manymu, jei tai būtų, nesvarbu, ar procedūra būtų lengva, Šiaurės Korėjos lyderio sveikata turėtų būti kontroliuojama apie 4–5 savaites… Net kai nevykdė viešosios veiklos, jis užsiėmė valstybiniais reikalais įprastu režimu”, — žurnalistams žvalgybos išvadas pranešė Kim Byung-kee.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!