Patiko? Pasidalinkite!

Palangos m. policijos komisariato pareigūnai nustatė ir sulaikė tris vaikinus, iš poilsiautojų galimai vogusius mobiliojo ryšio telefonus – du iš jų dar nepilnamečiai.

2004 m. ir 2002 m. gimę vaikinai patykodavo kol Palangos paplūdimio kopose poilsiautojai užsnūsdavo ar prarasdavo budrumą, ir prisėlinę pasisavindavo mobiliojo ryšio telefonus ar rankines bei krepšius, kuriuos čia pat krūmuose ir iškraustydavo. Kitų vertybių ar asmeninių daiktų ilgapirščiai neimdavo, juos domino tik mobiliojo ryšio telefonai, kuriuos 1998 m. gimęs jų bendrininkas nunešdavo į lombardus.

Pagal nurodytus požymius policijos pareigūnai netruko susekti ir sulaikyti vieną iš įtariamųjų – 2002 m. gimusį, už vagystę jau teistą jaunuolį. Netrukus išaiškinti ir kiti du bendrininkai, visiems jiems paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiuo metu Palangos policijos pareigūnai turi 10 galimai šių jaunuolių pavogtų mobiliojo ryšio telefonų, visų jų savininkai nustatyti, dalis telefonų jau grąžinta, likusieji bus grąžinti artimiausiu metu. Dalis nukentėjusiųjų į policiją dėl pavogtų telefonų net nebuvo kreipęsi.

Primename, jog būtumėte budrūs ir saugotumėte savo asmeninius daiktus, nes kol jūs ilsitės, ilgapirščiai „dirba“.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!