Patiko? Pasidalinkite!

Prieš keletą dienų smurtautojui iš Jurbarko gavus Tauragės teismo malonę ir atsikračius jam skirtos kardomosios priemonės – apykojės, pareikšti nauji įtarimai išprievartavimu.

„Vaikinas mokosi, gyvena su tėvais, yra jų išlaikomas, kviečiamas atvyksta pas ikiteisminio tyrimo pareigūnus bei dalyvauja atliekamuose ikiteisminio tyrimo veiksmuose, todėl nėra pagrindo manyti, kad jis ateityje trukdys ikiteisminiam tyrimui“, — rašė Tauragės teismo pranešime.

2019.08.02 Paaiškėjo kraupios detalės

Smurtautojas po užpuolimo buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl pasikėsinimo išžaginti bendraamžę (BK 149 str.), bet per jos apklausą praėjusį penktadienį paaiškėjo naujos aplinkybės.

Pasirodo „gerajam” vaikinui , kuris mokosi ir dalyvauja ikiteisminiuose tyrimuose iškeltas dar viena ikiteisminis tyrimas – pagal BK 150 straipsnio 3 dalį („Nepilnamečio seksualinis prievartavimas“) –  ne dėl pasikėsinimo, o dėl įvykdyto nusikaltimo! 

Tai penktadienį patvirtino ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti Klaipėdos prokurorė Edita Mikalainienė.

Paauglė buvo rasta žiauriai sumušta, su sulaužytu žandikauliu ir sudaužytu veidu ji rasta kraujo klane kaimo turizmo sodyboje, kurioje gegužės pabaigoje vyko vyresnių klasių moksleivių šventė.

Jurbarko gyventojai pakraupę

Jurbarko gyventojai pakraupo, kai sužinojo, jog „geras” prievartautojas vaikšto laisvėje. Nesvarbu, kad smurtaujantis prievartautojas į teisėsaugos akiratį pateko dėl sunkių nusikaltimų, jis nebus suimtas ir išaiškėjus šiems kraupiems faktams. Pagrindiniai motyvai – amžius, nevengimas kviečiant atvykti pas pareigūnus, kardomųjų priemonių sąlygų nepažeidinėjimas.

Ir tai dar ne viskas!

Pasirodo, kad smurtautojas grasino ir kitiems mokiniams, kurie buvo vakarėlyje. Pasak aukos, smurtautojas iškart po nusikaltimo liepė jai tylėti – priešingu atveju pagrasino ją užmušti.

„Dukrai jis sakė, kad ją užmuš. Jaučiamės nesaugūs“, –  pasakojo merginos tėvas.

Gąsdinimus iš jo lūpų teigė tą pačią naktį išgirdę ir kartu vakarėlyje dalyvavę mokslo draugai. Jis jiems sakė, jog jei išdrįs prabilti apie tai kas įvyko, turės bėdų.

Nepaisant prieš smurtautoją surinktų svarių įrodymų, savo kaltę jis atkakliai neigia. Internete plito moksleivių pasakojimai apie įtariamojo pasigyrimus, jog tėvai neva jį „išsuks“ nuo bausmės. Savo kaltę jis neigė. Pasak mokinių, smurtautojas auką, vadino necenzūriniais žodžiais.

Tėvai, saugokite savo vaikus ir būkite budrūs, ypač tie kurie buvo tą vakarą, kai vyko šis kraupus įvykis!

BV inf.

 

 

 


Patiko? Pasidalinkite!