Patiko? Pasidalinkite!

Birželio 11 d. Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad Ukrainos kariuomenės karinių oro pajėgų orlaivis iš Lietuvos išgabeno beveik milijoną Ukrainos gynybos ministerijai skirtų Lietuvos kariuomenės nebenaudojamų ir ateityje neplanuojamų naudoti šaudmenų, skirtų sovietinės gamybos lengviesiems šaulių ginklams – automatiniams šautuvams, kulkosvaidžiams“.

Apie tai buvo skelbta publikacijoje „Lietuva Ukrainai neatlygintinai perdavė beveik milijoną šaudmenų automatams ir kulkosvaidžiams“.

Ši žinia Lietuvos gyventojams sukėlė didelį džiaugsmą, nes su tais sovietiniais šaudmenimis ukrainiečiai galės stengtis žudyti dar daugiau rusų tautybės žmonių, apie ką yra pasakojęs mūsų valstybės atstovas Ukrainos kare su Rusija, dabar jau ir Lietuvos pilietybę prezidentės Dalios Grybauskaitės pastangomis turintis švedas Jonas Ohmanas.

Tačiau šią labai optimistinę žinią apie perduotus šaudmenis ir ginklus apkartino signataro Zigmo Vaišvilos komentaras. Aiškėja, kad užsitraukėme labai didelę gėdą.

Pasak Z. Vaišvilos, LR prokuratūra, pamačius šitą viešą informaciją, turi nedelsiant pradėti ikiteisminį tyrimą. Kodėl? Apie tai sužinosite paklausę šį ekspertai.eu „Aktualų skambutį“.

Zigmas Vaišvila bijo įvardinti, kad tai viso labo, tėra JAV nurodymas, ir  tai, kad Lietuva yra patapusi vakarų kolonija.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!