Patiko? Pasidalinkite!

Turėdami internetinę svetainę sutaupysite laiko ne tik Jūs, bet ir Jūsų klientai. Vietoj to, kad įprastai klientai prekę užsisakytų per pokalbį, kuris kartais gali užtrukti gana ilgai, klientai suradę produktą visą informaciją ras pačioje svetainėje ir jiems beliks tik atsiskaityti internetu.

Elektroninės parduotuvės sukūrimas pritrauks Jums daugiau klientų. Iškart po sukūrimo Jūsų elektroninė parduotuvė pradeda atsirasti ir Google paieškose. Kuo daugiau produktų pateiksite, tuo daugiau klientų užsuks per Google paiešką. Automatiškai Jūsų verslas tampa vis labiau matomas.

Jūsų prekės bus pasiekiamos daug paprasčiau. Ar pagalvojote kiek daug pastangų reikia sudominti žmogų, kad jis savo noru Jūsų socialinėje medijoje ieškotų visų produktų, aprašymų, dydžių ar likusio kiekio. Kartais neužtenka nei tiek. Žmonėms reikia paprastumo. Prisivertę paspausti ant nuorodos jie ras kategorizuotus produktus, su visa įmanoma informacija, nuotraukomis ir pavyzdžiais. Visa tai sunku pateikti per Facebook ar Instagram platformas, todėl įkurdami svetainę, visapusiškai laimite.

Turėdami interneto svetainę, tampate patikimesniu verslu. Tikrai ne kiekvienas klientas pasiryžta klausti, ar Jūsų veikla legali, ar turite individualią veiklą, o gal esate įkūrę įmonę. Banko sąskaitos pateikimas toli gražu nėra patikima. Šią problemą nesunkiai išsprendžia svetainės turėjimas. Joje pirkimo metu ne tik pateikiami Jūsų legalios veiklos duomenys, tačiau ir prekės užsakymas vyksta automatiškai per elektroninę bankininkystę.

Interneto svetainės kūrimo kaina greitai atsipirks ir elektroninė svetainė pradės nešti Jums pelną.

Visi tavo klientai jau seniai internete, o kur tu?

Konsultacija dėl elektroninės parduotuvės kūrimo nemokama, parašius asmeninę žinutę: https://www.facebook.com/deividas.budre 

 


Patiko? Pasidalinkite!