Patiko? Pasidalinkite!

Visų pirma, norime priminti, kas yra garsioji Vanga. Vanga (Ванга) arba Baba Vanga (gimė 1911 m. sausio 31 d. – mirė 1996 m. rugpjūčio 11 d.), gimė kaip Vangelija Pandeva Dimitrova (Вангелия Пандева Димитрова), po vedybų tapo Gušterova – bulgarų aiškiaregė, žolininkė, pranašė, mistikė. Įdomiausia tai, jog išsipildė beveik viskas, ką garsioji Vanga žadėjo 2020-iesiems metams.

Vanga teigė, kad jos neįprastas galias lemia nematomos būtybės, perduodančios reikalingą informaciją apie žmogų. Kiekvieno žmogaus gyvenimą nuo pat gimimo iki mirties ji matė prieš akis. Aiškiaregė teigė matanti ir bendraujanti su žmonėmis, mirusiais prieš šimtus metų.

Tikima, kad akla aiškiaregė iš Bulgarijos išpranašavo rugsėjo 11-osios teroro aktą ir tai, kad Didžioji Britanija nuspręs pasitraukti iš Europos sąjungos, rašoma, latestly.com.

2020 m. Vanga prognozavo katastrofišką didelio masto epidemiją, kuri atims daugybę gyvybių. Visus ateinančius metus, pasak aiškiaregės, viso pasaulio mokslininkai stengsis išgydyti baisią ligą.

Vanga taip pat pasakojo, kad vienas Rusijos mokslininkas padarys neįtikėtiną atradimą medicinos srityje. Pasak jos, tyrėjas “išras būdą prailginti gyvenimą ir užkirs kelią mirčiai“ (visą straipsnį apie 2020 metų pranašystę galite skaityti čia).

Ką Vanga išpranašavo 2021-iesiems metams?

Baba Vanga pranašavo, kad Donaldas Trumpas susirgs klastinga liga. Galima sakyti, kad ji buvo teisi, nes buvusį JAV prezidentą užklupo koronavirusas. Aiškiaregė teigė, kad 45-asis JAV prezidentas patirs smegenų traumą, nuo kurios galiausiai apkurs.

Vanga taip pat pranašavo Europos griūtį ir pasikėsinimą į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, taip pat daugybę nelaimių Azijos šalims. Kai kurios iš jų bus susijusios su vandeniu, pavyzdžiui, bus užlietos potvynių ar nusiaubs cunamiai. Taip pat, anot mistikės, „stiprus slibinas pasinaudos žmonija“. Ši frazė paliko vietos interpretacijoms, kad Kinija taps stipriausia pasaulio valstybe.

Vanga pranašauja, kad 21 – ajame amžiuje žmonės atras vaistą nuo vėžio. Taip pat teigia, kad traukiniai skraidys. Ji numatė ir didžiulių žemės drebėjimų, cunamių, kurie nuo žemės paviršiaus nušluos dalį žmonijos. Pasak mistikės, dalis Rusijos bus sunaikinta po to, kai į ją nukris milžiniškas meteoritas.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!