Patiko? Pasidalinkite!

Dar gruodžio 28 dieną Donaldas Trampas rašė, kad sausio 6 dieną, kai Kongresas tvirtins prezidento rinkimų rezultatus, jis bus Vašingtone. Jis taip pat pažadėjo, kad būtent tada jis pateiks kažkokios įdomios informacijos.

„Pasimatysime Vašingtone sausio 6-ąją. Nepraleiskite. Bus informacijos“, – Donaldas Trampas parašė savo „Twitter“ paskyroje.

Sausio 2 dieną Donaldas Trampas paskelbė apie savo šalininkų protesto akciją sausio 6 dieną. Savo Twitter jis nurodė, kad veiksmas prasidės Vašingtone 11:00 val.

Kur tiksliai vyks mitingas, valstybės vadovas pažadėjo paskelbti vėliau. Data nebuvo pasirinkta atsitiktinai, šią dieną JAV Kongresas patvirtins rinkimų kolegijos balsavimo rezultatus, kurie prezidento rinkimų nugalėtoju įvardijo demokratų kandidatą Džo Baideną.

Trampas anksčiau užsiminė apie protesto galimybę, tačiau šį kartą prezidentas paskelbė ketinantis pateikti daug rinkimų rezultatų klastojimo įrodymų. Patį balsavimą jis apibūdina kaip „didžiausia afera Amerikos istorijoje”.

Lietuvoje taip pat yra daug Donaldo Trampo gerbėjų, kurie Vilniuje ant Gedimino kalno rodė solidarumą Trampui. Ar šį kartą bus prisijungta prie akcijos Lietuvoje nežinoma.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!