Patiko? Pasidalinkite!

Prieš keletą dienų susilaukėme keisto laiško: „Sveiki, mano vardas Amanda. Prašau atsakyti man, noriu su jumis ką nors aptarti.” Žinoma, kad į šį laišką (kaip ir į visus) atsakėme: „Ką Jūs norėtumėte aptarti?”

Po keltos dienų gavome konkretų ir aiškų pasiūlymą

(Tekstas netaisytas)

„Labas brangusis
Ačiū už jūsų malonų atsakymą ir iš tikrųjų, aš labai malonu skaityti jūsų paštą, tačiau aš tikrai noriu užmegzti tikrus santykius, kurie gali paskatinti verslo partnerį ar ką nors kita.

Man malonu su jumis susitikti, tikiuosi, kad su jumis viskas gerai, o kaip jūs džiaugiatės savo diena? Kaip aš jums sakiau anksčiau savo ankstesniame laiške, aš esu Amanda McKnight. Aš esu JAV karys, dirbantis su Jungtine tauta, šiuo metu Afganistane vykdantis JT taikos palaikymo misiją prieš terorizmą, ir aš norėčiau su jumis susipažinti. Aš esu mylintis, sąžiningas ir rūpestingas žmogus, turintis gerą humoro jausmą, man patinka susipažinti su naujais žmonėmis ir žinoti jų gyvenimo būdą, man patinka stebėti jūros bangas, kalnų grožį ir visa, ką gali pasiūlyti gamta.

Brangusis, noriu, kad žinotum, jog sukilėliai mus čia atakuoja kiekvieną dieną ir automobilių bombos, o per vieną iš mūsų gelbėjimo misijų mes aptikome seifą, kuriame buvo didžiulė pinigų suma, priklausiusi rėmėjams ir rėmėjams. teroristas. Mes manome, kad tai buvo pinigai, skirti pirkti ginklus ir amuniciją terorizmui, ir 18 gelbėjimo misijoje dalyvavusių kareivių susitarė, kad pinigai bus pasidalinti tarp mūsų ir ką mes padarėme.

Iš viso fondo mano dalis buvo 3 750 000 USD (trys milijonai septyni šimtai penkiasdešimt tūkstančių JAV dolerių). Aš prašau jūsų pagalbos, kad galėčiau evakuoti savo pinigų dalį iš šios šalies (Afganistano) į savo šalį, kad jūs ją saugotumėte. mano vardu, kol ateisiu į tavo šalį,

Taigi noriu, kad patikintumėte, jog jei šie pinigai bus pristatyti jums į jūsų šalį, būsite patikimi, kad saugotumėte pinigus, kol ateisiu susitikti su jumis jūsų šalyje, ir tada jūs padėsite man tai investuoti pinigų bet kokioje geroje pelningoje įmonėje (versle), kurią galite padėti man valdyti, nes anksčiau neturėjau žinių apie verslą ir iki šiol užaugau karinėje srityje.

Man aišku, kad jūs galite bijoti šio pasiūlymo, bet noriu pranešti, kad aš gerai susitariau su kurjerio saugos įmone “, ir jie pažadėjo diplomatiniu būdu perduoti fondą bet kuriam mano pasirenkant kelionės tikslą.

Apsaugos įmonė teisėtai priims šį pristatymą “, o dėl to nebus jokios rizikos, o pinigai bus saugiai supakuoti į sunkvežimio dėklą, ir tas pats atvejis bus pristatytas jums jūsų šalyje .

Aš nusprendžiau jums kompensuoti 30% visų pinigų vieną kartą po to, kai pinigai jums bus pristatyti, o likusi likutis atitiks mano investicinio kapitalo planą bet kokioje įmonėje, kuriai galite padėti valdyti savo šalį.

Vienas aistringas kreipimasis, kurio jums pateiksiu, – neaptarti šio klausimo trečiajai šaliai. Jei nenorite būti šios įmonės šalimi, ištrinkite šį laišką iš savo el. Pašto dėžutės, kad išvengtumėte šios informacijos nutekėjimo, ir jis bus pavojinga man pagal mano padėtį čia.
Aš nusprendžiau su jumis susisiekti po savo maldų ir tikiu, kad jūs neišduosite mano pasitikėjimo ir nesutrukdysite mano svajonei, nors jums gali kilti klausimas, kodėl aš taip greitai jums atsiskleidžiu be oficialaus prisistatymo. Na, aš pasakysiu, kad mano protas įsitikinęs man, kad tu esi tikras žmogus, padedantis man gauti ir investuoti šį fondą.

Pastaba; Nežinau, kiek ilgai čia liksime, ir mano likimas, nes išgyvenau dvi bombos atakas, kuri paskatino mane ieškoti patikimo ir patikimo asmens, kuris padėtų man gauti ir investuoti Fondą, nes aš būsiu grįžti į savo gimtąją šalį investuoti ir pradėti naują gyvenimą nebe kaip kareivis. Tikiuosi, kad mano paaiškinimas yra labai aiškus, bet jei jums reikia daugiau paaiškinimų, tiesiog praneškite man ir aš paaiškinsiu toliau.

Noriu jums pranešti, kad čia, karinėje zonoje, saugumo sumetimais mums neleidžiama naudotis mobiliaisiais telefonais, mes naudojame tik radijo pranešimus ir el. Pašto pranešimus, todėl prašome leisti mums toliau bendrauti el. Paštu.

Galiausiai norėčiau, kad galėtumėte nedelsdami atsiųsti man atsakymą dėl šio pasiūlymo, jūsų skubus atsakymas bus labai vertinamas. Laukiu, kol gausiu jūsų priimtiną atsakymą, kai tik perskaitysite šį laišką.

Žemiau yra mano nuotraukos ir karinės tapatybės kortelės kopija.

Ačiū ir Dievas tave palaimina.
Cheers sgtamandamcknight20@gmail.com
Amanda McKnight”


Patiko? Pasidalinkite!