Patiko? Pasidalinkite!

Niekam nepaslaptis, kad Albinas Januška ištikrųjų yra pilkasis kardinolas, teigia buvęs Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Algimantas Matulevičius.

„Jis veikia taip kaip reikia veikti pilkiesiems kardinolams, jis tą moka klasiškai daryti, bet kada pasidaro neramu jų grupei, jis tada atsiranda ir viešumoje. Ir jeigu kas atidžiai stebi, o aš pats atidžiai stebiu, kadangi man teko vadovauti NSGK ir tirti Pociūno žūties aplinkybes ir jo išsiuntimą į Baltarusijos penkių žmonių konsulatą Grodne <…> ir visą tą blefą apie jo žūtį ir paskui atskleisti tą vadinamą žurnalistų pavadintą, gal ne visai tinkamai „valstybininkų klaną“, juos reikėjo vadinti antivalstybininkais, tai man labai viskas darosi aišku“, – apie tai ir daug daugiau liepos 12 d. „Aktualiame skambutyje“ pasakojo A. Matulevičius.

Jis ir laidos vedėjas buvo vieningos nuomonės, kad naujasis prezidentas Gitanas Nausėda piemiausia turi imtis labai konkrečių žingsnių teisėsaugos srityje, tada viskas pagaliau valstybėje pagaliau pakryptų teigiama linkme.

Visą laidą žiūrėkite čia:

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!