Patiko? Pasidalinkite!

Su “Judex” “koldūnine” siejamas Seimo narys Petras Gražulis bando parodyti, kad jis yra didis Lietuvos, o dabar ir Ukrainos gerbėjas. Bet… Pažiūrėkime į su juo siejamą įmonę ir jos gaminamą produkciją, kuri pakuojama į pakuotes rusų kalba. Kyla klausimas: kur ši produkcija yra eksportuojama, į kokias šalis? Švediją, Suomiją, Italiją?!.

Seimo narys, Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) pirmininkas Petras Gražulis šiandien Seime įregistravo Baudžiamojo kodekso pataisą, numatančią, kad tie, kurie viešai socialiniuose tinkluose, televizijos, radijo eteryje, portaluose ir kitais viešai skleidžiamais būdais neigia, arba pateisina Rusijos karinę invaziją į Ukrainą, arba palaiko Rusijos pradėtą karą, būtų baudžiami kaip ir už 1991 m. Sausio 13 žudynių, 1991 m. liepos 31 žudynių Medininkuose neigimą, palaikymą arba pateisinimą.

„Putino įsakymu Rusijos kariuomenė pradėjo karą su Ukraina. Rusijos kariai kasdien žudo Ukrainos gynėjus ir civilius gyventojus, okupuoja Ukrainos miestus, bombarduoja visą šalį raketomis. Tuo pačiu Rusija vykdo ir informacinį karą. Pačioje Rusijoje žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose draudžiama sakyti, kad Rusija paskelbė Ukrainai karą, jie tai vadina „specialiąją karine operacija“.

Lietuvoje taip pat veikia mūsų priešo agentai, Putino pakalikai, informacinio karo dalyviai. Jie platina dezinformaciją, viešai palaiko Putino invaziją arba neigia, kad Rusija užpuolė Ukrainą. Siūlau Seimui skubiai priimti Baudžiamojo kodekso pakeitimą, kuriuo būtų suteikta galimybė policijai ir prokuratūrai užkardyti tokius Putino agentų veiksmus Lietuvoje“, – pristatydamas savo įregistruotą įstatymo pataisą kalbėjo P. Gražulis.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!