Patiko? Pasidalinkite!

Ar LGBT išprievartaus Prezidentą Nausėdą? Jau šį šeštadienį Vilniuje vyks eilinės LGBT eitynės. Dievas sukūrė vyrą ir moterį ir tik jie gali palikti palikuonis. Jeigu visa visuomenė būtų homoseksuali, nebūtų šio pasaulio.

Bet LGBT masiškai dauginasi užvaldydama protą. Lenkijos Prezidentas Andžejus Duda apie LGBT pareiškė: „Mus mėgina įtikinti, kad tai žmonės. Tačiau tai tiesiog ideologija. Komunistų valdymo metais vaikams mokyklose į galvą buvo kalama komunistinė ideologija, o dabar, tai mėginama daryti su seksualinių mažumų ideologija. Tai toks neobolševizmas.

Mano tėvų karta 40 metų kovojo prieš komunistinę ideologiją ir jie kovojo ne dėl to, kad atsirastų nauja ideologija, kuri yra dar destruktyvesnė.“
Prezidentas A. Duda pasirašė rinkiminių siūlymų „Šeimos chartiją“, kurioje yra įvardijamas pažadas neleisti homoseksualioms poroms tuoktis ar įsivaikinti vaikų, o taip pat pažadama drausti mokyklose mokyti apie LGBT.

Mūsuose Prezidentas jau rimtai svarsto įsisegti LGBT ženkliuką. Jiems dar geriau būtų, jei Prezidentas sudalyvautų eitynėse ir neštų LGBT vėliavą, – moralinio supuvimo simbolį.

Prabėgs nedaug laiko, kol jie reikalaus su jais santykiauti, nes jau dabar prašosi būti sutuokiami ir auginti mūsų vaikus.

Visuomenė, kuri toleruoja blogį, pasmerkta mirčiai ir neturi ateities. Visos stipriausios imperijos žlugo dėl moralinio supuvimo, ne išimtis ir šiandieninė civilizacija.

Kada Dievas žmogų baudžia, iš jo atima protą. Kas remia LGBT, tam jau išdulkintas protas.

Petras Gražulis


Patiko? Pasidalinkite!