Patiko? Pasidalinkite!

Pasirodė informacijai,kad Petras Gražulis dalyvauja LR Prezidento rinkimuose. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pirmadienį baigė registruoti prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyvius – P. Gražulis 02.18d. popiet apsilankė VRK ir pridavė dokumentus. Prezidento posto jis sieks pirmą kartą. 

Susisiekus su Petru Gražuliu gavome patvirtinimą, kad Petras Gražulis tikrai dalyvaus prezidento rinkimuose. 

Kadangi Rolandas Paksas nebuvo prileistas prie rinkimų, todėl šią estafetę perėmė Petras Gražulis. Būdamas ilgametis Rolando Pakso bendražygis, Petras Gražulis nusprendė dalyvauti rinkimuose, nes kaip jis teigė, jo prašo ir reikalauja rinkėjai, “rinkėjai išprievartavo”, – sakė Petras.

Petras Gražulis sako, kad jis prieš šitą politinį elitą, todėl į rinkimus eina kaip paprastų žmonių interesus atstovaujantis kandidatas.

Paklaustas Petras Gražulis, ar nebijo kitos orentacijos atstovų puolimo, – Petras atsakė, kad “teks kovoti, o ką padarysi” ir nusijuokė.

Petras Gražulis ilgametis Seimo narys, kuris išgarsėjo, drąsiais pasisakymais prieš LGBT organizuojamus gėjų paradus ir kitokių netradicinių seksualinių orientacijų skatinimą, bei viešinimą.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!