Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvoje, kur LGBT ideologijos invazija prasidėjo palyginti neseniai, apie Vakaruose vienalytes „santuokas“ ar įsivaikinimą per daug nekalbama. Bet JAV šis reikalas nuėjęs žymiai toliau – jau lietuviškoje žiniasklaidoje girdėti, kaip ten lyties keitimo operacijos daromos net mažamečiams

„Lryte“ atsirado transseksualizmo reklama. Pats faktas – ne šviežiausias. Tokia praktika gyvuoja jau keletą metų. Įdomu tai, kad dabar ji randa atgarsį Lietuvoje. Ne kokiame gayline.lt, ar kitame atvirai LGBT propagandai skirtame puslapyje, bet didžiojoje žiniasklaidoje. Štai neseniai portale lrytas.lt pasirodė straipsnis po antrašte „Maži vaikai nusprendė pasikeisti lytį – tėvų reakcija stebina“.

Tai pasakojimas, kaip JAV Kalifornijos valstijoje gyvenanti dvejų vaikų šeimynėlė, tėvas ir motina, suorganizavo taip vadinamas lyties keitimo operacijas savo vaikams. Iš pradžių – tuomet aštuonerių metų amžiaus buvusiai dukrai „tapti berniuku“; paskui – vos keturmečiui sūnui „tapti mergaite“.Straipsnis daugiausiai susideda iš cituojamų vaikų tėvų, Beno ir Olivijos pasisakymų.

Analizės ar atviro tokio atvejo vertinimų – jokių. Atrodytų, tiesiog kažkokių „neutralių“ faktų išdėstymas, ir tiek (panašu, kad pats straipsnis – ištisai paimtas vertimas iš anglų kalbos, tik nenurodant originalaus šaltinio). Tačiau jį skaitant „tarp eilučių“ nesunku pajusti, lyg tai kas nutiko – kad ir keista, bet iš esmės normalu…Kuriamas vaizdas, kad štai kaip gera, kaip gražu. Patys vaikai panorėjo – o tėveliai leido. Mat Kalifornija – tikrai liberaliai tolerantiška vieta, ne kaip mūsų Lietuva, kur dalį gyventojų, girdi, dar slegia kažkokios „nelaisvos“ moralės nuostatos. Žodžiu, dalis neva tai „sovietinio šleifo“…

Naujausi LGBT laimėjimai

Tiesa, plačiu mastu LGBT pas mus propaguojama ir anksčiau. O šiemet, pavyzdžiui, vienu didžiausių naujienų portalų esantis 15 min pasiskelbė oficialiu „Baltic pride 2019″ parado informaciniu rėmėju. Čia kalbėta ir svajota apie daug normaliam žmogui keistų dalykų, bet kažkas tokio, kaip transseksualizmas vaikams taip reklamuojama nebuvo. Tai – vienas naujesnių LGBT laimėjimų, kuriam suprasti tereikia pažvelgti į kai kuriuos gyvenimo teikiamus pavyzdžius Vakaruose…

Štai Didžiojoje Britanijoje pradedant šių, 2019-ųjų metų rugsėju mokymas apie LGBT taps privalomu jaunesniems kaip 16 metų amžiaus moksleiviams. Bet vargu ar tuo reiktų stebėtis. Pavyzdžiui, pasaulinio garso Oksfordo universitete nuo 2016 m. iš studentų reikalaujama tarp savęs naudoti „lytiškai neutralius“ įvardžius, t. y. ne he (jis) ar she (ji), bet keistai skambantį naujadarą „ze“, kurio reikšmė panaši į rusišką „оно“.

Tuo tarpu Kanados Ontarijaus provincijoje dar 2017-aisiais metais įsigaliojo įstatymas, leidžiantis valdžiai atimti vaikus iš tėvų, jei pastarieji nepriima jų „lytinės tapatybės“. Tai reiškia, kad jei berniukas ims ir „nuspręs“, kad yra mergaitė, bet tėvai atsisakys „lyties keitimo“ operacijos – tai bus pagrindu atimti vaiką. O kadangi Kanadoje transseksualizmas propaguojamas ir mokyklose, toks absurdas – visiškai realus bei pasitaikantis.

Absurdas, pasiekęs naują, siaubą keliančią viršūnę Brazilijoje. Čia dvi lesbietės, kurių viena turėjo devynmetį sūnų, priėjo išvados, kad berniukas iš tikrųjų norįs „būti mergaite“. Neva taisydamos tariamą gamtos „klaidą“, jos ėmė ir nupjovė berniuko lytinius organus, paskui visai subjaurodamos nužudyto vaiko kūną.

Lesbiete tapusi motina nusikaltimą motyvavo tuo, kad sūnus jai primindavęs vaikystėje pastarąją skriausdavusį tėvą…Pavyzdžiai – skirtingi tiek detalėmis, tiek mastais. Bet jie visi siejasi su pseudomoksline teorija, neva žmogaus lytis – pirmiau ne biologinis, o socialinis, ar visai subjektyvus, psichologinis dalykas. Kad gali būti kuo tik nori, o tokius kraštutinius sprendimus, kaip vadinamąjį „lyties keitimą“ gali priimti net už elementariausius dalykus gyvenime atsakyti dar nepajėgūs vaikai.

Sekantis žingsnis – pedofilija?

Praktiškai tokie dalykai turėtų priklausyti jei ne visuomet kriminalistų, tai bent psichiatrų veiklos sričiai. Bet vis agresyvėjanti LGBT ideologija, pradėjusi homoseksualizmu, žengia tolyn ne tik „normalizuodama“ transseksualizmą, bet dargi jo taikymą vaikams. Todėl daugelyje Vakarų valstybių apie vadinamąją lytinę tapatybę, jos pasirinkimą ir t. t. šnekama visiškai rimtai.Simptomiška, kad tiek ES, tiek JAV nuo pat XXI amžius pradžios atvirai veikia net pedofilijos įteisinimo reikalaujančios organizacijos. Dabar kai kurie LGBT šalininkai čia naudoja net naują „pedoseksualų“ terminą.Esą tai irgi – tik tam tikra orientacija, kurią, esant „abipusiam sutikimui“, visuomenė turėtų priimti bei toleruoti. Aišku, iki to dar toloka. Bet trajektorija – aiški.

LGBT neaplenks ir Lietuvos

Todėl į plintantį LGBT reiškinį nereikėtų žiūrėti pro pirštus. Kadaise net paradai būtų buvę neįsivaizduojami, o štai nuo 2010 iki 2019 m. jie ne tik vyko, bet išaugo, tapdami daugiatūkstantiniais. Su tuo pakito ir viešoje erdvėje vyraujanti kultūra, moralė, žodžiu – ideologija. Be abejo, pagal vakarietiško liberalizmo modelį.

Tačiau kaip bet kuri ideologija, taip ir ši plinta ne vien „kietos“, atviros ir konkrečios propagandos keliu. Yra ir kitas, lėtesnis, bet, jei tik lygiagrečiai taikomas – tai ne mažiau efektyvus „minkštos“, subtilios – pasąmonę veikiančios propagandos būdas. Būtent toks reiškiasi minėtame Lryto straipsnyje apie, atrodytų, labai jau „nekaltą“ tėvų ir transvestitais tapusių vaikų nutikimą.Dalis visuomenės tokią informaciją nekritiškai priima. Juolab, kai tai pristatoma kaip kažkas tai „madingo“, „modernaus“ ir t. t. Vakaruose, ypač anglakalbiame pasaulyje – LGBT tiesiog triumfuoja.

Panašios tendencijos stiprėja ir ES. Todėl manyti, kad šioji ideologija su savo padariniais tiesiog „aplenks“ Lietuvą – būtų labai jau naivu.Deja, bet šis reiškinys yra visiškai realus. Jis plinta, jis auga ir stiprėja. Be to, jį remia stambusis transnacionalinis kapitalas (pavyzdžiui, kompanijos kaip „Google“, „Coca Cola“, „Gap“, „Nike“ ir daugelis kt. – visos remia LGBT veiklą). Vadinasi, jį remia tikrieji šio pasaulio šeimininkai. Liaudžiai, kaip ir kiekvienam sąmoningam žmogui, tuo tarpu – reikės apsispręsti. Ar su LGBT ideologija, ar prieš. Nes link ko ji veda – vargu ar bereikia aiškinti…

 


Patiko? Pasidalinkite!