Patiko? Pasidalinkite!

Lietuva jau daug metų iš visų jėgų bando pasiversti į belekokius bepročius, kad, tik įtikti Eurovizijos žiūrovui, bet matome, kad nepavyksta. Daryk, ką, tik nori, bet Lietuva lieka už borto ir aplamai ar vertėtų rašyti žodį Lietuva, nes vargu ar tie atstovaujantys dainorėliai yra Lietuva, nes realiai Lietuva jų nerinko, tik maža saujelė žydrųjų ekranų žiūrovų ir susireikšminusių komisijos narių.

2019.01.05 į sceną žengė pirmieji 12 atlikėjų, kurie nori  atstovauti Lietuvą “Eurovizijoje”. Jie kovojo dėl susireikšminusios komisijos ir žiūrovų simpatijų.

Lietuviai ne, tik “Eurovizijose” sugeba pademonstruoti savo mankurtiškumą ir nepagarbą savo kalbai , bet jie net nesugeba tinkamai sudainuoti.

Mankurtas – žmogus, neatsimenantis savo ir kitų tautų istorinės praeities, patirties, praradęs istorinę perspektyvą ir gebantis gyventi tik šia diena.

Peržiūrėjęs grupių ir atlikėjų pavadinimus, supratau, kad tai ne Lietuviai, arba kažkokie kloikos pasivadinę nesupranatamais pavadinimais, bando įtikinti, kad tai yra madinga, stilinga ir kieta. Mano nuomonė yra labai kategoriška,- tai yra tiesiog idiotiška.

Vienintelis vertas dėmesio kūrinys, kuris dalyvavo “Eurovizijos” atrankoje, tai mums visiems gerai žinomo atlikėjo Šarūno Mačiulio ir grupės “Poliarizuoti stiklai”, kurie atliko dainą -TRAUKINYS.

Ir žinoma, komisija tuoj pat puolė aiškinti, kad Eurovizijos konkursas tai vos ne “į šikną lindimo konkursas”:

„Kas aš toks, kad galėčiau ką nors blogo pasakyti legendai. Esate legenda, bet ar Europa supras apie ką daina „Traukinys“ – nežinau“, – sakė J.Nainys.

Pradėkime pradžioje gerbti save, savo kalbą ir nebijokime pasirodyti su savo kalba visam pasauliui, nes mūsų jau belikę šiek tiek daugiau nei 2mln. ir mūsų traukinys tikrai juda ne į tą pusę…

Vaidas Žemaitis

 


Patiko? Pasidalinkite!