Patiko? Pasidalinkite!

Kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra planeta, ir kiekviena planeta turi savo mėgstamas spalvas. Kai moteris apsirengia drabužiais planetos spalva, planeta saugo ją, suteikia jai energijos ir jėgų.

Pirmadienį valdo Mėnulis, jo spalvos yra baltos, blizgančios, šviečiančios. Tai suteikia ramybę, įkvėpimą, tikslo supratimą, intuiciją, jausmingumą, meilę poezijai, menui ir muzikai. Tai taip pat yra motinystės ir motinos energijos diena kurios energijos šaltinis yra Mėnulis.

Antradienis yra Marso energija, jo spalva yra raudona, koralų. Marsas suteikia, drąsos, kantrybės, pasitikėjimo, lyderio savybių, fizinės jėgos, ryžto. Taigi, jei jums reikia išspręsti kokį nors konfliktą, reikalaukite savo, įrodykite, kad antradienis yra geriausia mūšio diena.

Trečiadienį valdo Merkurijus, jo spalvos yra žalios, žolinės, smaragdinės. Merkurijaus energija yra išsilavinimas, geras intelektas, aiški kalba, pasitikėjimas savimi, humoras, pati palankiausia diena žinioms.

Ketvirtadienis globojamas Jupiterio, jo spalva yra šafranas, oranžinė, tamsiai geltona. Jupiterio energija yra labai dvasinga, jos atsakingos už tiesos, dvasingumo, turtų, šlovės, sėkmės, garbės ir gerų santykių su vaikais pažinimą, išmintį, teisingumą, moralę, gailestingumą, palankumą, užuojautą.
Jupiteris yra labai svarbus moterims, nes tai nusako jos santykius su vyru.

Penktadienis yra pati moteriškiausia diena, nes ši diena veikia Veneros galios. Jos spalvos yra rausvos, ryškios, ryškios, aiškios, vaivorykštės, rainelės. Ši diena atneša palankiausias moteriškas energijas, ji atsakinga už grynumą, romantiką, grožį, jautrumą, aistrą, lytinius malonumus, meilės santykius, komfortą, gerovę, meną, muziką, šokius. Venera įkvepia žmones tapti poetais, muzikantais, tiesos ir slaptųjų mokslų žinių ieškotojais. Geriausia diena grožio procedūroms ir viskam, kas susijusi su grožiu.

Šeštadienis yra Saturno diena, jo spalvos tamsios, šiek tiek niūrios, tamsiai mėlynos, kartais juodos, tamsiai violetinės. Saturnas yra atsakingas už giminės ryšį ir ryšius su protėviais, prieš tai ši diena buvo protėvių atminimo ir pagerbimo diena. Šios planetos savybės: santūrumas, kantrybė, sugebėjimas vadovauti, autoritetas, ilgas gyvenimas, sąžiningumas, meilė teisingumui, žinojimas, kas yra teisinga ir neteisinga, o ne prisirišimas ir asketizmas. Gera šią dieną pasninkauti, padėti kam nors, galvoti apie artimuosius ir jais pasirūpinti.

Sekmadienis yra iškilminga Saulės diena, jos spalvos yra auksinės, ryškiai geltonos. Saulė suteikia gyvybingumo, priešingybės ir imunitetą, gyvybingumą, valios jėgą, spindesį, klestėjimą, dvasinius turtus, aktyvumą, linksmybes, sėkmę, ambicijas, šlovę. Ši diena neša daugiau vyriškos energijos, todėl palanku išreikšti pagarbą ir pagarbą tėvui, vyrui, tai laikoma jų diena.

Išbandykite! Eksperimentuokite! 

Su meile Julija Sudakova


Patiko? Pasidalinkite!