Patiko? Pasidalinkite!

Ausų-nosies-gerklės (ANG) ligų gyd. – konsultantas Giedrius Ramanauskas, dirbantis įmonėje “SG Klinika Plungė” ir ANG ligų gydytoju įmonėje Všį Plungės rajono savivaldybės ligoninėje, visuomenininkus viešai išvadino “bybianosiais” ir “bybiagalviais”.

Kai kurie visuomenininkai mano, kad kaukių dėvėjimas yra perteklinis, todėl pasisako prieš griežtas karantino sąlygas. Šiuos asmenis gydytojas Giedrius Ramanauskas dirbantis valstybinėje gydymo įmonėje, viešai išvadino “bybianosiais” ir “bybiagalviais”.

Tai rodo, kad žmogus yra labai žemo intelekto ir elgiasi labai neatsakingai teršdamas ne tik kaip mediko, bet ir klinikų, kuriose jis dirba vardą. Aktyvistai teigia, kad kreipsis į įmones, kuriose dirba šis medikas, kad būtų įvertintas jo elgesys viešoje vietoje.

Patyčios ir užgauliojimai neturėtų būti toleruojami, todėl visuomenininkai mano, kad Giedriaus Ramanausko pasisakymai bus atitinkamai įvertinti. Neįvertinus situacijos, kodėl žmogus nedėvi kaukės, negalima tiesiog taip imti ir iš jo šaipytis. Galbūt tai žmogus sergantis astma ar kitomis kvėpavimo ligomis? Yra daug atvejų, kai kaukių dėvėjimas, kai kuriems žmonėms sukelia pašalinius poveikius.

Regina G.

Patiko? Pasidalinkite!