Patiko? Pasidalinkite!

Fizikas ir ilgalaikis konservatorių Seimo narys Jurgis Razma socialinio tinklo Facebook paskiroje, po Rolando Pakso susitikimo Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pradėjo “viduriuoti”:

Lietuvos politinis lavonas susitiko su Putinu?
Praėjusią savaitę skelbta, kad europarlamentaras, priesaiką sulaužęs buvęs Lietuvos Prezidentas, susitiko su Dūmos pirmininku Viačeslavu Volodinu ir Rusijos Federacijos Tarybos pirmininke Valentina Matvijenko. Tuo susitikimu R.Paksas pasitarnavo minėtiems Rusijos vadovams sukurdamas aplinkybes jiems reikalingai propagandai skelbti. Lieka atviras klausimas, ar R.Paksas buvo paprašytas atlikti tokį veiksmą, ar pats jį inicijavo turėdamas priešrinkiminių pragmatinių interesų. O jie labai aiškūs – pamėginti prie savo asmens mobilizuoti prorusiško elektorato likučius (pretendentų į tą elektoratą gali būti ne vienas) ir su įkurtu komitetu vėl mėginti prasibrauti į Europos parlamentą. Tokį Pakso ketinimą patvirtina ir jo paskelbta žinia apie neva įvykusį ir neplanuotą susitikimą su pačiu Putinu. Tarsi norima paryškinti: “Štai būtent aš – Rolandas Paksas Rusijoje esu reikšmingiausiai traktuojamas, kur ten iki manęs V.Tomaševskiui ar kokiems nors Rusų aljanso veikėjams.” Į klausimą, kodėl būtent Paksui aukščiausios Rusijos politinės struktūros suteikia tokį reikšmingumą, matyt, būtų galima atsakyti: “už viso gyvenimo ir buvimo politikoje nuopelnus”. Tiksliau tuos dalykus galėtų išsiaiškinti Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, į uždarą posėdį pasikvietęs VSD vadovą.
O grįžtant prie neva buvusio Pakso susitikimo su Putinu pastebėtina, kad Rusijoje apie tai – jokio atgarsio. Tai reiškia, kad arba to susitikimo nebuvo, arba Putino aplinka puikiai suvokia, kad skelbti apie su politikos užribyje esančiais veikėjais būtų “žemas lygis”.
Save gerbiantys Lietuvos politikai po šio mūsų valstybės interesams priešingo prorusiško Pakso veiksmo turėtų atsisakyti su juo bet kokių kontaktų ir galutinai patalpinti jį politikos užribyje.

Kyla vienintelis klausimas, ar Razma ragindamas atsisakyti turėti bet kokių kontaktų su R. Paksu ir galutinai patalpinti jį politikos užribyje, taip pat turėjo omenyje ir A.Merkel, bei kitus politikus, kurie susitikinėja ir bendrauja su V.Putinu?

Rusofobijos kurstytojams ateina galas ir jie tai jau nujaučia, tik va įdomu, kiek dar laiko, tokių marazmų skleidėjų Lietuva turės kentėti ir būti jų įkaitais?

Linas Naujelis

Primename, kad Jūs galite balsuoti už Jums patinkantį kandidatą į prezidentus.


Patiko? Pasidalinkite!