Patiko? Pasidalinkite!

McDowell’ų šeima iš Detroito, Mičigane, JAV, viešai paskelbė apie žiaurias žiaurias pasekmes, kurios ištiko jų šeimą, kai jų vaikai buvo vakcinuojami nežinomų medžiagų prisotintomis vakcinomis. Sveiki trynukai Richie, Robbie ir Claire buvo vakcinuoti ta pačią dieną ir jiems visiems po keletos valandų pasireiškė stiprūs autizmo požymiai.

Toliau pasakoja patys tėvai:

2007 metų liepos 25 dieną, mes atvedėme savo vaikus skiepyti.. tai buvo apie 10 valanda ryto. Mūsų dukra vis dar turi dūrio žymę ant kojos, kuri primena apie tą dieną.

Po vakcinavimo, apie 12 valandą dienos, mūsų dukra Claire visiškai „atsijungė“. Iš super linksmo ir besišypsančio vaiko ji tapo tarsi akla ir kurčia, ir galiausiai visiškai abejinga viskam aplink. Akių kontaktas, kuri jį nuolat palaikydavo dingo, ką ji darė tai tik tuščiai ir nebyliai spoksojo į lubas.

2 valandą mes pamatėme kaip atsijungia mūsų sūnus Richie. Visi jo žodeliai „mama“, „tete“, vaikščiojimas įsikibus į baldus, viskas pradingo. Jis prarado savo refleksus… nustojo mirksėti, čiaudėti, kosėti, žavėtis aplinka… tai buvo apie 2 valandą.

Blogiausia buvo pamatyti paskutinį. Mes netekome Richie, jis atrodė tarsi partrenktas autobuso. Kaip ir kiti jis prarado savo gyvybingumą, šypseną, ir ryšį su pasauliu.

Vėliau mums buvo pasakyta, kad tai atsitiko dėl genetinių sutrikimų.. bet mes niekada nepatikėsime, kad mūsų trys vaikai tapo autistais, dėl savo genetikos, tą pačią dieną, keletą valandų po vakcinavimo..tai statistiškai neįmanoma.

Vakcinų pavojus yra realus. Mums buvo pasakyta, kad negalime paduoti į teismą vakcinų gamintojų. Tik veliau sužinojome, kad vyksta teisminiai procesai dėl vakcinavimo sukeltų padarinių. Mūsų atveju buvo jau vėlu kreiptis į teismą, buvo praėję trys metai..

Pilnas vaizdo įrašas su tėvų pasakojimu:

apievakcinas.lt


Patiko? Pasidalinkite!