Patiko? Pasidalinkite!

Lietuvos ubagams t.y jų vaikams, organizuojama šventė. Nemokamai dalins mokyklines prekes

 Rugsėjo 6 d., 12-14 val., S. Daukanto aikštėje  Maltos ordino pagalbos tarnybos renginys „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“.

Šioje vaikų paramos akcijoje, skirtoje aprūpinti vaikus mokyklinėmis priemonėmis, dalyvaus ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Prezidento sutuoktinei svarbu, kad kiekvienas Lietuvos vaikas mokslo metus pasitiktų oriai, nepatirtų patyčių, kibtų į mokslus nesijausdamas prastesnis, nes juk nei vienas toks ir nėra – visų širdelės didelės ir gražios, visi mokykloje privalo turėti vienodas sąlygas mokytis.

Maltos ordinas buvo įkurtas Šv. Jono Krikštytojo vienuolių bendruomenės. Šią bendruomenę apie 1050 m. kai prasidėjo pirmieji kryžiuočių žygiai į mūsų kraštus įkūrė pirkliai iš Amalfio. Jie statė prieglaudas piligrimams, keliaujantiems į Šventąją Žemę, kuriuose jie galėjo gauti pastogę ir prieglobstį. 

Šventė skirta priminti, kad vaikams iš nepriteklių patiriančių šeimų reikalinga pagalba. Į aikštę atvyks maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai, vyks koncertas ir įvairūs pasirodymai. Kviečiame visus ateiti su dovanomis – sąsiuviniais, kuprinėmis, spalvotais pieštukais, flomasteriais, knygomis ir kitomis gėrybėmis, kurios atiteks mokinukams iš atokiausių šalies rajonų.

Būtent akcentuojami rajonai, nes juose skurdo lygis Lietuvoje yra didžiausias.

Parengė Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!