Patiko? Pasidalinkite!

Išpranašauti, ar santuoka bus laiminga, labai sudėtinga. Tačiau visiškai įmanoma pasakyti, ar laimingi vienas su kitu sutuoktiniai praėjus keliems santuokos metams. Tikriausiai nustebsite, bet apie laimę spręsti leidžia anaiptol ne plati šypsena lūpose.

Yra vienas patikimas požymis, kurį po daugelio įvairių tyrimų įrodė mokslininkai. Jeigu dabar stovite, patartume prisėsti, kad nesusileistumėte iš nuostabos. Taigi…

Jeigu staiga pastebėjai, kad marškinėliai pasidarė pernelyg ankšti, o į mėgstamus džinsus nebeįmanoma įsisprausti, neskubėk pulti į paniką ir pereiti prie grikių su prėsku vandenėliu dietos. Tai požymis, jog tavo santykiuose su mylimu žmogumi viskas nuostabu. Tai gali šokiruoti mūsų dėl mitybos pasimaišiusius žmones, bet mokslininkai nustatė, jog jeigu santuokoje ima didėti bent vieno iš sutuoktinių svoris, reiškia, pora jaučiasi santykiuose laiminga. Galima tam prieštarauti iki užkimimo, tačiau tyrimų metu šis faktas pasitvirtino praktiškai.

Nacionalinio informacijos ir biotechnologijų centro bendradarbiai įrodė, kad patenkinti sutuoktiniai pastebimai priauga svorio. Atrodytų, turėtų būti atvirkščiai, tačiau čia ir slypi visa gudrybė. Eksperimentas aprėpė 169 poras, kurios gyveno drauge maždaug 5 metus. Sutuoktiniai buvo du kartus apklausti, kiek jie patenkinti santuokiniu gyvenimu. Patenkinti priaugdavo svorio, nepatenkinti – ne.

Mokslininkai paaiškino šį faktą tuo, jog laiminguose, stabiliuose santykiuose žmonės yra tikri, kad jų nemes ir nepaliks, kad mylės bet kokiu „pavidalu“ ir bet kokiomis aplinkybėmis. Jie atsipalaiduoja, valgo savo malonumui ir priauga svorio, tuo pat metu likdami geidžiamais ir laimingais. O štai liesumas byloja, kad sutuoktiniai nėra tikri savo santykiais ir yra priversti pastoviai rūpintis ir nerimauti – o ką, jei mylimasis ar mylimoji susiras kažką „kairėje“?

Tai nereiškia, kad baigus skaityti straipsnį būtinai lėkti į virtuvę ir imti šlemšti viską iš eilės. Viskas vyksta natūraliai, viskas priklauso nuo psichologinio nusiteikimo. Taip pat reikia pažymėti, kad nutukimas – tai požymis, liudijantis apie organizmo problemas.

Taip kad, mielosios damos, pilvukas jūsų mylimajam išdygo visai ne dėl pomėgio maukti alų, o nuo beribės meilės. O vyrams verta turėti galvoje, kad moterys priauga svorio ne dėl to, kad apsileido ir nebesirūpina savimi, o dėl to, kad jaučiasi laimingos su jumis. Vertinkite tai!

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!